Teknoloji

Zoom’dan Youtube’a Canlı Yayın Desteği Geldi!

Pandemi sonrası popülerleşen uygulama Zoom’a yeni özellik geldi!

Özellikle pandemi süresince bir hayli popüler bir hale gelen çevrimiçi görüşme ve toplantı uygulaması olan Zoom ile alakalı yeni geliştirmeler yapılmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de Zoom Android uygulaması için yeni bir özellik kullanılmaya başlandı. Artık Zoom toplantıları, hemde ayrı bir platformda daha aynı anda gerçekleştirilebilecek.

Android mobil işletim sistemi için yayımlanan yeni Zoom uygulaması 5.4.0.434, canlı toplantıları hemde YouTube üzerinden de canlı yayına ulaştırma özelliğini kullanıma başlandı. Artık mobil üzerinden de YouTube’a canlı yayın Zoom üzerinden gönderilebilecek.

Buna ilave olarak Zoom mobil ve masaüstü tüm platfromlarda uçtan uca şifreleme seçeneği de aktif edilmiş durumda. Nitekim güvenli iletişim konusunda bir hayli önemli bir adım atışmış olundu. Yeni güncelleme ile beraber pek çok farklı yenilik de kullanıcılara ulaştırışmış durumda.

Bu özellikler arasıda mobil cihaz üzerinden Microsoft SharePoint paylaşımı ve kanal içerisinde arama geliştirmeleri gibi farklı maddeler de yer almakta. Şu an için yeni güncelleme, destekli Android işletim sistemi olan kullanıcılara Google Play Store üzerinden ulaştırılmaya başlanmış durumda. Google Play Store uygulama mağazası üzerinden uygulama güncellemeleri kontrol edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu