GenelNasıl Yapılır?Teknoloji

YouTube videoları ücretsiz nasıl indirilir

YouTube videoları ücretsiz nasıl indirilir: videoları kolay yoldan kaydedin

YouTube video indirme sitesi ile videoları indirmek kolaydır ve denemek için birçok neden vardır.  Bu indirme yöntemleri, videoları bir internet bağlantısı olmadan izlemenizi sağlar; bu, kendinizi uçaklarda, trenlerde ve güvenilir mobil internet erişimi olmayan yerlere seyahatlerde eğlendirmek için idealdir. Her gelen teknoloji haberleri ile YouTube video indirme yöntemleri ile video indirmek gün geçtikçe daha da kolaylaşmaktadır.

Sınırlı veri izni olan bir mobil planınız varsa, YouTube videolarını indirmek de harikadır. Bunları ev Wi-Fi’nizi kullanarak telefonunuza indirebilir ve veri paketinizi riske atmadan hareket halindeyken izleyebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, bunu ücretsiz yapabilirsiniz. YouTube’un kendisi, bazı ücretsiz araçlar sağlar (hem masaüstü hem de mobil cihazlarda) ve kullanabileceğiniz üçüncü taraf ücretsiz YouTube indiricileri de vardır. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

YouTube videolarını indirmek yasal mı?

YouTube videolarını indirirken üçüncü taraf uygulamalarını kullanmanız, YouTube’un hizmet şartlarına ihlal etmektedir; bu, videoları yalnızca doğrudan sunucularından yayınlayabileceğinizi belirtir. YouTube videolarını indirmek, telif hakkı sahibinden izin almadıkça, kamu malı olmadıkça veya videonun sahibi siz olmadıkça sizi olası telif hakkı ihlallerine de götürebilir.

Bununla birlikte, YouTube, web hizmeti ve kendi uygulamaları aracılığıyla video indirmek için bazı yollar sunar. Bu kılavuzda, bunun nasıl yapılacağını açıklayacağız ve sizi iPhone, Android, Mac ve PC için mevcut diğer seçeneklere götüreceğiz.

 4K Video Downloader

YouTube videolarını bir Windows PC’ye indirmek için 4K Video Downloader’ı indirip kurarak başlayın. Bu çok yönlü yazılım tamamen ücretsizdir ve tüm oynatma listelerinin yanı sıra 360 derece ve 3D videoları indirebilir. Tamamlandığında, ‘Launch’ işaretli kutuyu işaretleyin ve ‘Finish’ i tıklayın.

Web tarayıcınızı açın YouTube’dan indirmek istediğiniz videoyu bulun ve videonun linkini adres çubuğundan kopyalayın. Ardından 4K Video Downloader’a dönün ve sol üstteki yeşil ‘Paste Link’ butonuna tıklayın.

Yazılım, video hakkındaki bilgileri alacak ve size çeşitli kalite seçenekleri sunacaktır. Bunlar orijinal videonun kalitesine bağlı olarak değişecektir fakat yazılım YouTube videolarını varsa 4K olarak indirebilir.

4K Video Downloader tüm YouTube videolarını indirmenize veya sadece sesleri indirmenize izin verir. Soldaki açılır menüyü kullanarak tercih ettiğiniz seçimi seçin, ardından sağdaki menüyü kullanarak bir format seçin. Videolarımız için MP4’ü tercih ediyoruz, çünkü iyi bir kalite ve dosya boyutu dengesi sağlıyor ve temelde her cihazda oynatılıyor. TV’nizde veya PC’nizde video izlerken keyifli dakikalar geçirmek için en yüksek çözünürlüğü seçmenizi öneririz, ancak bu indirme süresinin uzun süreceğini ve daha fazla yer kaplayacağını unutmayın. Neyse ki, ne kadar yer kaplayacağını görmek için soldaki tahmini dosya boyutunu kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, alttaki ‘Browse’ düğmesini kullanarak indirilen videonun nereye kaydedileceğini de seçebilirsiniz.

YouTube videosu şimdi sizin için indirilecek. İçerik oluşturucunun kanalında başka videolar varsa program bunları da indirmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Tek seferde 24 adede kadar video indirebilir. Videonun indirilmesi bittiğinde, onu hedef klasörde bulabilir veya 4K Video Downloader’da sağ tıklayıp “Play” ı seçebilirsiniz. Ayarları değiştirmediğiniz sürece video, siz onu kaldırmayı seçene kadar bu listede kalır.

Yardımcı Web Siteleri

Yazılım yüklemekten kaçınmak istiyor musunuz? Video indirme yardımcı siteleri indirme işini sizin için yapar, dönüştürme ve ardından bir indirme bağlantısı sağlar – bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez. İstediğiniz videonun boyutuna ve kalitesine bağlı olarak çok daha uzun sürebilir, ancak bir o kadar da rahattır.

Görünüşe göre bir nebze kodlama yeteneğine sahip olan herkes bir tane kurmuş. Bu tür siteler, özellikle popüler hale gelirlerse ve sahipleri ziyaretlerinizden nakit kazanmak için satış yaparsa, kolayca yararlıdan şüpheli hale gelir. Tarayıcınız (veya içgüdüleriniz) sizi uyarırsa, kaçının ve bir sonraki siteye geçin.

VidPaw Free Online Video Converter

VidPaw olağan özellikleri sunar ve sözde 1.000’den fazla başka site ile çalışır. 720p MP4’lerden daha büyük video / ses birleşimi indirmeleri sunmaz; İsterseniz videoyu 2160p WebM formatında tek başına elde edebilirsiniz. Siz YouTube’dayken VidPaw’ı anında çalıştırmak için bir URL’de (“www.youtubepaw.com”) “youtube” un sonuna “paw” ekleyin. Doğrudan sayfaya yönlendirileceksiniz. Daha sonra alt kısımda Online Video Downloader’a tıklayıp indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Linki bu alana yapıştırıp gelen sayfada video kalitesini seçip videoyu indirebilirsiniz.

YouTube videolarını kolay bir şekilde indirmeniz için bu makale: https://www.zovovo.com/ Bilgi Sitesinden derlenerek hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu