Oyun

Yeni konsollara Devil May Cry 5 Special Edition Müjdesi

Yeni nesil konsollara Devil May Cry 5 Special Edition’ın dijital sürümü bugün yani 11 Ekim 2020’de Xbox Series X ve S için gelecek ve yarın yani 12 Kasım 2020’de PlayStation 5 için geliyor. Tüm konsollar için ise fiziksel sürümler 1 Aralık 2020’den itibaren oyun severlere sunulacak.

Geliştirmeler neler?

Devil May Cry 5 Special Edition, görsel, ses ve performansı geliştirmekte olan yeni nesil özelliklerle aksiyonun niteliğini artırıyor gibi görünüyor. Oyun severler, 120 fps’ye kadar artırılmış kare hızlarını etkinleştirebilir, destekleyen konsollar için 4K kalitesinde oynayabilir ve gerçeğe yakın yansımalar ve ışın izleme teknolojisi kullanılarak oluşturulan canlı aydınlatma arasında savaşabilirler. Arttırılmış üç boyutlu ses, oyuncuların karakterlerinin üzerinden, altından ve karakterlerinin herhangi bir tarafındaki düşman hareketlerini hassasiyetle duymasına olanak tanıyarak, oyuncuların Smokin’ Sexy Stillerini korumalarına yardımcı olur. Devil May Cry 5 Special Edition, Devil May Cry 5’in tüm Deluxe Edition ve EX Color Pack içeriğini de içerir.

Işın izleme Xbox Series X’te indirilebilir bir oyun güncellemesi olarak sunulacak olsa da, DMC5 Special Edition Xbox Series S’de ışın izlemeyi desteklemeyecektir.

Yeni nesil konsolların kapasitesi ve gücü, oyuncuların, hayranların en sevdiği Legendary Dark Knight zorlu görevinin ek zorluklarını deneyimlemelerine imkan tanıyor; görev, her karşılaşmaya çılgın miktarda düşman ve maksimum şık kombinasyonlar için Turbo Mod’un artırılmış hızını ekliyor. Son olarak, DMC5 Special Edition, oynanabilir Vergil’i Sons of Sparda destanının en son bölümüyle tanıştırarak oyuncuların Vergil Modunda tüm Devil May Cry 5 görevlerini ve kötü şöhretli Dark Slayer olarak Bloody Palace zorlu modunu alt etmelerine imkan tanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu