Teknoloji

Xiaomi Mi Box 4S Pro 8K desteği veriyor!

Xiaomi Mi Box 4S Pro'nun özellikleri ve fiyatı...

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi, Xiaomi Mi Box 4S Pro TV kutusunu kullanıcılarına tanıttı. Normal televizyonları akıllı televizyonlara dönüştürmek için kullanılabilecek olan ve 8K çözünürlük desteğiyle gelen Xiaomi Mi Box 4S Pro fiyatı ile ise segmentinin en üstünde bulunuyor. Peki ama Mi Box 4S Pro özellikleri ile kullanıcılarına neler sunuyor?

Xiaomi Mi Box serisi ile standart televizyonları akıllı televizyonlara dönüştürüyorlar. Daha önce Xiaomi, Xiaomi Mi Box 4S ve Xiaomi Mi TV Stick gibi modellerini duyurmuştu. Şimdi ise bu aileye yeni bir cihaz daha ekledi. Bu model; Xiaomi Mi Box 4S Pro.

Xiaomi Mi Box 4S Pro Özellikleri Neler?

Mi Box 4S Pro fonksiyonları arasında dikkatimizi çeken 8K video oynatma desteği oluyor. Böylece 8K içerikler Xiaomi’nin yeni TV kutusu ile izlenebiliyor. Xiaomi Mi Box 4S Pro 16 GB dahili depolama alanına ilave olarak, 2 GB RAM ve HDMI 2.1 desteğini bünyesinde barındırıyor. Bluetooth ile ses kontrol fonksiyonları de MIUI arayüzü ile gelen Mi Box 4S Pro’da yerini alıyor. Bunun dışında Mi Box 4S’te de bulunan USB girişinin Mi Box 4S’te de bulunması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu