Teknoloji

Xiaomi Mi 11 Tasarımı Sızdı İşte O Merak Edilen Tasarım!

Xiaomi akıllı telefon piyasasına adeta yumruk gibi girdi. Portföyünde amiral gemisi olarak sınıflandığı telefonlarına Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro ve Xiaomi Mi 10 Ultra’yı yerleştirdi. Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisiyle gelen bu akıllı telefonlar, görünüşe göre artık tüm rakiplerini geride bırakmak üzere gibi gözüküyor. Gelen sızıntılar ile birlikte Xiaomi’nin Mi 6 ile beraber popülerleşen Mi serisinin yeni telefonu olan Xiaomi Mi 11’den bahsediyoruz. Xiaomi Mi 11’den teknoloji severlere sunmaya hazırlandığını iddia ediyorlar.

Xiaomi mi 11 tasarimi sizdi

Xiaomi Mi 11’nin Merak Edilen Tasarımı

Xiaomi Mi 11 için gelen iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Lakin bu kez, Xiaomi Mi 11’in özelliklerine ya da serinin Pro modeli olacağı düşünülen Xiaomi Mi 11 Pro’nun özelliklerine dair bir sızıntı değil, tasarımlarına dair önemli bir sızıntı gerçekleştirilmiş gibi gözüküyor. Bu sızıntının arkasındaki isim ise önceden pek çok akıllı telefonun sızdırılmasında rol oynayan Digital Chat Station. Ünlü sızıntı kaynağı, Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı ve yıl sonunu işaret etti. Birçok kişi ise bu fotoğraftaki telefonların Xiaomi Mi 11 ve Xiaomi Mi 11 Pro olduğunu iddia etti.

Türkiye’nin en çok satan telefon markası hangisi?” adlı yazımızı kaçırmayın!

Mi 11 serisine ait olduğu söylenen resme baktığımızda, Mi 10 ailesinin dışında yer alan bir tasarım ile karşılaşıyoruz. Bildiğiniz üzere Xiaomi Mi 10 ailesinde ön kamera noktaları, telefonların sol üst köşesinde bulunuyordu. Sızdırılan resme göre Xiaomi Mi 11 ve Xiaomi Mi 11 Pro’da nokta çentik tıpkı Xiaomi Redmi Note 9 serisinde olduğu gibi ekranın orta-üst kısmında yer alacak. Burada Xiaomi’nin Mi 11 Pro’nun tasarımını farklılaştıran bazı ögeler bulundurduğunu da ekleyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu