OyunTeknoloji

Xbox Series X ve S İlk Reklamı Yayınlandı!

Microsoft’un oyun konsolları X ve S yolda! Bugün itibariyle Xbox Series X ve S konsollarının piyasaya sürülüş tarihine 30 günden az bir süre kaldı. Gücü ve sessizliği ile fark yaratacağı söylenen yeni nesil oyun konsollarının 10 Kasım günü satışa çıkacağından bahsedildi.

Zaman daraldıkça Microsoft’un reklam tanıtım ve pazarlama çalışmaları da hızlanmaya başladı. Yeni nesil oyun konsolları için ilk televizyon reklam tanıtımı da yayınlandı.

Reklam filminde oynayan isim, yine her zamanki gibi ünlü bir isim oldu. Black Panther filminden de tanıdığımız Daniel Kaluuya’nın yer aldığı yeni çıkacak olan konsolların reklam tanıtımında, en büyük rol ise yine Microsoft’un oyunu olan Halo Infinite oldu.

Yakın zamanda hepimizin göreceği yeni oyun Halo Infinite üzerine kurulu olduğunu görmüş olduğumuz bu reklam tanıtım filminde yine diğer oyunlara da atıfta bulunulmuş. Özellikle konsolun çıkış yapımlarından biri olacak olan Assassin’s Creed Valhalla oyunu da reklam tanıtım filminde yer alması istenmiş.

Böylece oyun dünyasına değişik bir açıdan yaklaşım gösterilmiş oldu. Türkiye’de de satışa çıkacak olan Xbox Series X ve S konsolları için reklam tanıtım filmini sizler için paylaşıyoruz.

Konsol demişken fiyatlardan bahsetmezsek olmaz; Xbox Series X Türkiye fiyatı 9.299 TL olarak piyasa sürülecek. Biraz daha uyguna satılacağı iddia edilen Xbox Series S modeli ise 5.399 TL ile satışa sunulacak. Ne kadar satılır veya PS5 oyun konsollarına karşı ne kadar başarılı olur bunu zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu