İnternet

WhatsApp Çıkartma Nasıl Yapılır?

WhatsApp uygulaması için çıkartma oluşturmak çok kolaydır. WhatsApp uygulamasında nasıl çıkartma oluşturabilirim derseniz hem Android hem de iOS işlemci cihazları bu durumu kolay ve güzel bir şekilde açıklamaktadır. WhatsApp uygulamasında kendi çıkartmalarınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için adımları takip edebilirsiniz. Basit WhatsApp etiketlerinden sıkıldıysanız, kesinlikle bir göz atmanızı öneririz. Whatsapp çıkartma nasıl yapılır ? WhatsApp etiketi nasıl oluşturulur ve çıkartma nasıl gönderilir?

WhatsApp Çıkartma Nasıl Yapılır?

Diğer mesajlaşma uygulamaları ile kullanılabilen etiketler artık WhatsApp uygulamasında da mevcut olmaktadır. Çıkartmaya sohbet ekranından tek dokunuşla erişebilir ve mesajınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Bu çıkartmalar çok azdır ve yeni yürümeye başlayan çocuklar için tasarlanmış çizgi film karakterlerine benzer. Çıkartmalarınızı çeşitli geliştiricilerin WhatsApp uygulaması çıkartma paketlerini indirerek uzatabilirsiniz. Daha da iyisi, kendi WhatsApp çıkartmanızı yapma şansınız var.

WhatsApp Etiketleri Çıkarmaları Oluşturma

Sayfada WhatsApp uygulaması çıkartmaları oluşturmak için çok ayrıntılı yardım metni bulunur. Github uygulaması aracılığı ile iOS işlemci için Whatsapp uygulama çıkartmaları ve Android işlemci için WhatsApp çıkartmaları oluşturmak için ayrı olarak uygulamaları ve yöntemleri vardır ancak buradaki talimatlar çok ayrıntılıdır ve herkese yönelik değildir. Bu noktada bir WhatsApp uygulama çıkartma üreticisi var mı? Aramama başlanıldığı zaman, hem Google Play uygulamasında hem de App Store uygulamasında kolayca bir WhatsApp çıkartması oluşturabilir ve sadece birkaç dokunuşla indirilebilir. Bu konu ile alakalı ücretsiz bir uygulama bulunmaktadır. İOS tarafındaki StickerMaker Studio ve Android işlemcisi tarafındaki StickerMaker bunlardan sadece biri olmaktadır.

WhatsApp için çıkartma yapma uygulaması adı Android için StickerMaker ve iOS için StickerMaker Studio için farklı olmaktadır. Size çıkartmalarının açıklamaları gösterilmektedir. İOS’ta da aynı adımları takip ederek WhatsApp çıkartma paketini sorunsuz bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

WhatsApp Çıkartmaları Nasıl Yapılır? (Android ve iOS)

whatsapp cikartma

Apple cihazınızda Google Play veya App Store’a gitmek için Daha Fazla Çıkartma İndir’e dokunun. Orada istediğiniz uygulamayı indirebilir ve istediğiniz eğlenceli çıkartma paketi ile arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Öncelikle etiketin bir fotoğrafına ihtiyacınız vardır. En sevdiğiniz fotoğrafları Google’dan alabilir veya cep telefonunuzla fotoğraf çekebilirsiniz. Google arama motorunda indirdiğiniz görseller için şeffaf bir arka plan seçmek, daha sonra kesmeniz gerekmeyen hoş görünümlü bir çıkartma oluşturacaktır. Görüntü hazır olduğunda ikinci adıma geçebilirsiniz.

Fotoğraf hazır bir şekilde bu uygulamalar yapılırsa karşınıza çıkacaktır. Sticker Maker / Sticker Maker Studio uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirin ve telefonunuzu açın.

Bir çıkartma paketi oluşturmak için Yeni Çıkartma Paketi Oluştur’a dokunun ve çıkartma paketi için bir isim seçin. Onaylamak için Oluştur’a dokunun.

Görüntüyü kırpmak veya kesmek istemiyorsanız Tümünü Seç’i seçin. Arka planı kaldırmak istiyorsanız, görüntünün dışını çizmek için Serbest Çizim, Kare Kırpma veya Daire Kırpma aracını seçin. Tümünü Seç’i tamamladıktan sonra, çıkartmayı kaydetmek ve resmi çıkartma paketine eklemek için Evet butonuna dokunun. Diğer görüntüler için bu işlemi tekrarlayın. Son olarak, tepsi simgesine dokunun ve çıkartma paketi kapak resmini seçin.

WhatsApp Çıkartmaları Atma – Çıkartma Nasıl Gönderilir?

WhatsApp üzerinden nasıl çıkartma gönderileceğini bilmeyenler için; metin giriş alanının yanındaki gülen yüz simgesine, ardından alt etikete dokunun. Hazırlanan çıkartma paketi görüntülenecektir. Dokunarak o kişiye istediğiniz çıkartmaları gönderebilirsiniz.

Favoriler düğmesinin yanında görünen küçük kalp seçeneği, çıkartma özelliğiyle birlikte otomatik olarak cep telefonunuza gönderilen bir çıkartma olmaktadır. Yeni çıkartma paketini indirmek için en sağdaki Artı seçeneğine dokunmanız yeterli olmaktadır. Cep telefonunuza hızlı bir şekilde yeni çıkartmaları nasıl ekleyeceğinizi öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu