Oyun

Watch Dogs Legion için hikaye fragmanı yayınlandı!

Ubisoft’un geliştirmiş olduğu Watch Dogs Legion hikaye fragmanı yayınlandı. Hikaye fragmanına ilave olarak oyuna gelecek içeriklerin neler olduğuna dair bir video da bulunuyor. İlk oyunla büyük hayal kırıklığı yaşatan, ikinci oyunla birlikte popülerliğini toplayan seri, üçüncü oyunla birlikte oyunculara ayrı bir tecrübe sunacak.

Watch Dogs Legion, 4 kişilik co-op modu ile gelecek

Hikaye fragmanı ile az çok ne yapacağımızı ve ne yerine getirmemiz gerektiğini geliştirici ekip bizlere aktarmış durumda. Baş düşmanımız Zero-Day, Londra sokaklarına korku salmaktadır. Daha sonralarda kendini DedSec üyesi olarak tanıtıp. İşlediği kitlesel suçları DedSec organizasyonunun üstüne yıkmaya çalışmaktadır. DedSec, durumdan haberdar olup tüm sorunları çözmeye ve Zero-Day‘i yok etmeye çalışır.

Ubisoft, ilerleyen zamanlarda oyuna gelecek güncellemeleri ve ek paketleri de bizlere bir video duyuruyor. Oyun, 3 Aralık‘ta çevrim içi modu sunan ilk bedava dağıttığı güncellemesini alacak. Bununla birlikte tüm oyun dört insen temel kadar co-op desteğiyle oynen temelbilecek. Oyunda çiçeği burnunda co-op görevlerde bulunacak.

Tactical Ops

Tactical Ops, büyük verimlilik ve iletişim gerektiren, co-op için özel olarak dizayn edilmiş dört kişilik bir görev serisidir.

Spider-Bot Arena

8 insen temel kadar, silahlı örümcek robotlarla çarpıştığınız herkese açık bir PvP modudur.

Invasion

Önceki Watch Dogs oyunlarında da olan oyuncuların birbirlerini hacklemeye uğraştığı bir mod.

nerdeyse her oyunda görmeye alıştığımız Season Pass, yeni Watch Dogs için de geliyor.

Season Pass

Sezon paketi ile oyuna hikaye genişlemesi ekleniyor. Hikaye genişlemesinin adı Bloodline olarak karşımıza çıkıyor. Bloodline ile birlikte, ilk oyundan tanıdığımız en temel karakterimiz Aiden Pearce’in hikayesi sürdürülüyor. Bunun beraberinde Aiden bu hikayenin tek tanıdık yüzü değil, Watch Dogs 2’den tanıdığımız Wrench’de bu hikaye paketi ile birlikte oyuna ilave edilecek ve oynen temelbilir bir karakter olacak.

Oyun, 29 Ekim‘de Xbox One‘da, 10 Kasım‘da Xbox Series X ve S‘te çıkış yapacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu