Teknoloji

Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S21 karşınızda!

Samsung’un yeni nesil amiral gemisi olan Galaxy S21 serisinin tasarımları hakkında yeni görseller paylaşıldı. Yeni görüntülere göre dayanarak üretilecek telefonlar çıkıntısı olmayan düz bir ekrandan oluşacak. Bu durum koruyuculuğu daha fazla olan çıkıntılı kasa tasarımının da önünü açacak gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy S21 detayları paylaşıldı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21‘in dış görünüşünün nasıl olacağıyla ilgili sizleri aydınlatacak sağlayacak yeni görseller ortaya çıktı. Özellikle bu tür akıllı telefonlarda, çıkış tarihi yaklaştıkça telefonla ilgili bilgiler çeşitli kaynaklardan yoğun bir şekilde geliyor. Bu sefer gelen bilgiler akıllı telefonun kılıflarından geldi.

galaxy s21

Paylaşılan Samsung Galaxy S21 ya da S21 + telefon kılıfları, cihazın dış tasarımı hakkında bilgi edinmemize de yardımcı oldu. Bu bilgilere ve önceden çıkan sızıntılara dayanarak Galaxy S serisinin yeni modellerinin sırayla 6,2 inç ve 6,7 inç boyutunda 1080p çözünürlüğünde 120 Hz OLED ekranlara sahip olacağını söyleyebiliriz. Serinin bir önceki modellerine baktığımız taktirde S20 ailesinin ekranları 1440p çözünürlüğündeydi. Yeni serinin ekran çözünürlüğü kısmından biraz ödün verilmiş anlaşılan, bu durum büyük ihtimalle eklenen yeni bir özellikten kaynaklanıyor.

Galaxy S21 ailesinin 14 Ocak’ta resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz. Ortaya atılan iddialara göre modellerin kutusunda aynı etkinlikte tanıtılması beklenen Galaxy Live Beyond kulaklığı da bulunacak. Ancak bu durum şimdilik bir iddiadan ibaret, gerçeği hep beraber 14 Ocak tarihinde ya da daha öncesinde çıkacak bir sızıntıda öğrenebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu