Oyun

Ücretsiz The Witcher: Enhanced Edition, GOG Galaxy’de Sizleri Bekliyor!

The Witcher III: Wild Hunt oyununu seviyorsanız ve serinin önceki oyunlarını da oynamak istiyorsanız, sizler için güzel bir fırsat var. En azından ilk oyun için. Ücretsiz The Witcher: Enhanced Edition GOG Galaxy üstünden oyuncuların beğenisine sunuldu.

Şayet bu oyun sizde yoksa ve kütüphanenize eklemek istiyorsanız, kolay kolay ele geçmeyecek bir fırsatınız var. CD Projekt RED, şu an için oyunu GOG Galaxy kullanıcılarına bedava dağıttığı olarak sunuyor. Kapmak ise bir hayli kolay olacak. Tek yapmanız gerekli olan, GOG Galaxy uygulamasını indirmek ya da güncellemek. Sonrasındaysa Recent kısmına geçerek The Witcher oyununu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Hem teknik hem de oynanış anlamında bir dizi iyileştirmeler içeren geliştirilmiş sürüm ise 2008 senesinde çıkmıştı. Tekrar yazılmış ve seslendirilmiş diyaloglar, yeni jest animasyonları, geliştirilmiş envanter ve karakteriniz üstünde değişiklikler yapacağınız yeni bir sistem gibi yenilikler sunuyor. Tüm bunların yanında etkileşimli çizgi-roman, iki yeni hikaye görevi, müzik albümü, oyunun yapım aşamasını gösteren videolar ve daha pek çok şey de The Witcher: Enhanced Edition ile sizin olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu