Sosyal MedyaTeknoloji

Tinder’a Video Görüşme Özelliği Geldi!

Tinder’a o beklenen görüntülü konuşma özelliği geldi!

Face to Face özelliği, eşleştiğiniz kişi ile görüntülü konuşma başlatmanıza olanak tanır. Eşleşen her iki tarafta bu seçeneği seçerek görüntülü sohbete bağlanabiliyor.

Mesajlaşmadan daha derin bir tecrübe sunan özellik, hemde muhtemel flörtlerle daha derin bir bağ kurmanın muhteşem bir yolu.

Tinder ekibi tarafından geliştirilmiş olan Face to Face özelliği kullanıcıların güvenliğine öncelik veriyor. Bu senenin başlarında test edilen yeni özellik, geleneksel video tecrübelerden daha farklı bazı temel özellikler içeriyor.

TINDER FACE TO FACE NASIL ÇALIŞIYOR?

Tıpkı eşleşirken gerçekleştiği gibi Face to Face özelliği de eşleşme temeline dayanır. Görüşme başladığı esnada, eğer görüntülü sohbet yapmak istiyorsanız, video simgesine dokunmanız yeterli oluyor. Bu özelliğin çalışabilmesi için ise iki kişinin de özelliği etkinleştirmesi gerekmekte.

İstediğiniz zaman görüşmeyi sonlandırabilirsiniz
Face to Face özelliğini arzu ettiğiniz zaman etkinleştirebildiğiniz gibi, arzu ettiğiniz zaman devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Belirli kuralları var
Face to Face kilidi açıldıktan hemen sonra, görüşme yapacak olanların kişiler Tinder’ın kurallarını kabul etmesi gerekiyor. Böylece sohbet başlayabilir.

Ekran ortadan ikiye bölünüyor
Video görüşmelerde bir tarafın görüntüsünün küçük bir köşede olması yerine ekranınız ortadan ikiye bölünüyor. Bu da karşınızdaki kişi ile sizin görüntünüzün aynı büyüklükte olacağı manasına gelir.

Geri bildirimde bulunabiliyorsunuz
Görüşme sona ermeden hemen önce ise Tinder size görüşmenin nasıl olduğunu soracak. Bu da görüşme sona ermeden önce Tinder ekibine arzu ettiğiniz zaman rapor gönderebileceğiniz manasına geliyor.

Tinder geliştirmelerinde güvenlikten sorumlu Rory Kozoll “Face to Face özelliğine erken erişen üyelerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimlerin ardından, bu özelliği global topluluğa sunmaktan dolayı heyecanlıyız. Fotoğraf doğrulama, güvenlik merkezi ve saldırgan mesajları algılama teknolojimiz, arkadaşlık boyunca üyelerin güvenliğine odaklanan özellikler, yeni özelliğe katkıda bulunuyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu