Genel

The Last of Us dizisi hakkında detaylar yayınlandı

Heyecanla beklenen The Last of Us dizinin HBO tarafında yayımlanacağı açıklandı. The Last of Us’ın yapımcılığını yapan Craig Mazin dizinin orijinal hikâyesine bağlı kalınacağını belirtilmişti. Projeyi ilk defa Mart ayında, şirket ve geliştirici Naughty Dog‘un bir dizi yapabilmek amacıyla ortaklık imzaladığı ortaya çıktığında duymuştuk.

HBO ve The Last of Us kreatif direktörü Neil Druckmann‘ın, Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin’in yanında senaryoyu kaleme alacağı ve yapımcılığını üstleneceğini doğruladı. Serinin yapımcılığını ise Sony PlayStation Productions gerçekleştirecek.

The Last of Us’ın ilk oyunda anlatılan olayları takip edeceği aktarılıyor. HBO tarafından projenin The Last of Us Part II’de olacaklara değinip değmeyeceği konusunda bir açıklamada bulunmadı.

Dizinin yayımlanacağı söylendikten sonra muhtemel oyuncular hakkında da fikirler ortaya çıkmaya başladı. Oyundaki karakterlerle benzerlik gösteren oyuncular da elbette bu noktada ilk tavsiye edilen isimler oldu. Kaitlyn Dever, The Last of Us dizisinde, Ellie karakteri için kusursuz bir görünüme sahip. Çillere, küçük yuvarlak bir yüzü bulunuyor ve 14 yaşında bir çocuğu oynamak için uygun yaşta görünüyor, yorumları yapılıyor.

Gelelim Ellie’nin babasına. Hugh Jackman, pek çok The Last of Us hayranı tarafından Joel için en iyi seçim olacak gibi duruyor. Zira görünüş açısından da bu karaktere bir hayli uygun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu