Genel

Stranger Things 4. sezon için 9 yeni oyuncu

Stranger Things 4. Sezon hikayesi için ilk fragmanında dizinin Rusya’da başlayacağını anlamıştık. Pandemi sebebiyle çekimlerine ara verilmiş olan Stranger Things, geçtiğimiz ay yeniden çekimlere başlamıştı. Çekimlerle ilgili set resimleri paylaşıldı, uzun süre sonra diziyle ilgili önemli bir paylaşım ile birlikte karşımıza çıktı.

Atılan bu tweete göre, Stranger Things yeni sezon için 9 yeni oyuncuyla anlaşıldı. Dizinin resmi Twitter hesabından ayrıca oyuncuların karakterleri ilgili kısa bilgiler de verdi. Oyunculardan birisi ise Elm Sokağı Kabusları korku serisinden hatırladığımız Freddy Krueger karakterine hayat veren Robert Englund.


Aktör yapılan paylaşıma göre “1950’lerde korkunç bir cinayetten dolayı bir psikiyatri hastanesinde hapsedilen rahatsız ve göz korkutucu bir adam” olarak tanımlanan Victor Creel‘i canlandıracak.

Bunun dışında Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Jaqen H’ghar karakterini canlandıran Tom Wlaschiha’da dizinin kadrosuna katılmış görünüyor. Wlaschiha’nın oynayacağı karakter ise Dimitri adında bir Rus gardiyan. Paylaşımda ise “Dimitri, zeki ve çekici bir Rus hapishane gardiyanı ama ona güvenilebilir mi?” biçiminde karakter kısaca açıklanmış.

Diğer paylaşılan karakterlerin de Upside Down temasıyla paylaşılmış olması,  filmin kötü adamları olacağı bu şekilde ortaya çıkarmış oldu. Peki sizce Netflix dizisi, Stranger Things yeni sezon ile karşımıza nasıl bir hikaye çıkacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu