Oyun

Star Wars Jedi: Fallen Order EA Play Kütüphanesine Ekleniyor

EA şirketinin ücretli abonelik teknik servisi EA Play, yakın bir zamanda çok önemli bir AAA oyuna daha ev sahipliği yapacak. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Jedi: Fallen Order, EA Play kütüphanesine de katılıyor. Bu konudaki tüm detayları sizler için derledik…

Star Wars Jedi: Fallen Order, geride bıraktığımız senenin Star Wars Celebration etkinliğinde tanıtılmıştı. Respawn Entertainment tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmiş olan bu oyun, yine geride bıraktığımız senenin Kasım ayı içerisinde satışa çıkmıştı.

Ana senaryo odaklı oyunun konusuna göre, Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith filmindeki olayların kısa bir zaman sonrası gösteriliyor. Jedi grubunun Galaktik Cumhuriyet için hainler olarak damga yemesi sonrasında İmparator Palpatine tarafından Order 66 adı altında Jedi avı başlatılıyor. Bu da görülen her Jedi’ın sorgusuz sualsiz öldürülmesi manasına geliyor. Bir Jedi Padawan olan Cal Kestis rolünde olduğumuz Star Wars Jedi: Fallen Order oyununda, hem geçmişimiz ile alakalı parçaları bir araya getirmeye, hem de Jedi Order’ı yeniden kurma görevindeki eğitimimizi tamamlamaya çalışmaktayız. Tabii ki bir taraftan da peşimizde olan imparatorluk ve imparatorluğun yandaşlarından yakamızı kurtarmak durumundayız.

Star Wars Jedi: Fallen Order EA Play’e Geliyor!

Eğer henüz bu muazzam kalitedeki oyunu oynamadıysanız, yakın bir zaman içerisinde oynamanız için güzel bir fırsatınız olacak. ABD menşeli yayıncı tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, Star Wars Jedi: Fallen Order 10 Kasım 2020 tarihinde EA Play teknik servisinin bedava dağıttığı oyunlar kütüphanesine ilave edilecek. Bu da şu demek oluyor ki, aktif bir aboneliğiniz olduğu sürece herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynamanız mümkün olacak.

EA Play aboneliği şu an için PlayStation 4 platformunda 25 TL karşılığında aylık ve 169 TL karşılığında senelik olarak alınabiliyor. Steam mağazasında aylık abonelik ücreti 29 TL iken senelik abonelik ücreti PlayStation 4 platformundaki ile aynı. Xbox One sahipleri ise aylık abonelik için 12 TL ve senelik abonelik için 65 TL ödemeleri gerekmektedir. Fakat Xbox Game Pass Ultimate abonesi olup da Aralık ayına kadar beklerseniz, EA Play oyunlarına da erişim sağlayabileceğinizi hatırlatmadan geçmeyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu