TeknolojiOyun

Spotify ile Riot Games Sponsorluk Anlaşması Yaptı!

Spotify ile Riot Games sponsorluk anlaşması yaptı! Son zamanlarda sponsorluk ağını hızla geliştirmeye başlayan SpotifyRiot Games ile iş birliği yaparak ilk kez bir espor oyunu ile anlaşma yaptı. League of Legends podcast yayınları bu sponsorluk anlaşmasından doğrudan etkilenecek.

 

League of Legends  Podcast Yayınları Artık Spotify’da

Son zamanlarda sponsorluk ağını genişleten Spotify, Riot Games ile yapılan anlaşmada yeni adımlar atıyor. Riot Games’in adını dünyaya duyurmasında en büyük etken olan League of Legends oyunu için özel ve aynı zamanda küresel ses hizmeti sağlayıcısı haline gelen şirket, birçok League of Legends içeriğinin Spotify’da yer alacağını açıkladı.

lol muzikleri spotifyda

Son yılların en popüler müzik platformu olan Spotify, podcast yayınlarını genişletmeyi planlıyor. Özellikle espor evrenini hedef olarak belirleyen şirket, League of Legends konulu podcast yayınları için çalışmalara başladı. Bu yıl içerisinde hizmete girmesi düşünülen bu yayınların tam olarak ne zaman kullanıcılarına sunulacağı bilinmiyor.

 

League of Legends Müzik ve Podcast Listeleri Geliyor

This Is League of Legends’ ve ‘Official League of Legends’ gibi çalma listeleri üzerinde de çalışmalar yürüttüğün belirten Spotify yetkilileri bu listelerin yanında oyun içerisinde dinlenebilecek müzik ve podcast listeleri konusunda da çalışmalara başladıklarını belirtti. Ancak bunların yanında genel olarak League of Legends oyununu merkeze alacaklarını da belirttiler. Bir müzik platformunun bir espor platformu ile anlaşması oldukça ilginç gibi dursa da oyun oynarken arka tarafta müzik dinleyen oyuncular için gerçekten çok güzel bir haber.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu