Teknoloji

Samsung Galaxy Fold 3 Hakkında İlk Detay Geldi

Akıllı telefon endüstrisinin deb isim olan Samsung yeni modelleri için geri sayıma geçmiş durumda. Geçtiğimiz yıl çıkartılan katlanabilir ekranlı telefon modelleriyle farklı tasarımlara ilgi duyan müşterilerini de memnun eden Samsung şuan yeni teknolojileri kovalıyor.

Bilindiği üzere ekran altı kamera teknolojisi uzun zamandır piyasada söz konusu, Samsung’da bu alana el atmış durumda gibi gözüküyor. Bahsettiğimiz ekran altı kameraları kullanan hali hazırda bir üretici bulunmuyor. Acaba bu alanda ilk kim olacak diye düşünürken, sızdırılan bir rapora göre Samsung yeni telefonunda kullanacak gibi duruyor.

En büyük akıllı telefon markası olan Samsung, şu aralar yeni katlanabilir ekranlı modeli üzerine çalışmalar yürütüyor. Eğer çok büyük bir aksilik çıkmazda Z Fold 3 modelinin de yeni S serisi cihazlarıyla eş zamanlı tanıtılması öngörülüyor.

Samsung yeni S modellerini önümüzdeki senenin Şubat ayında tanıtacak. En azından sızdırılan bilgiler bu yönde. Tahminimizce katlanabilir ekrana sahip Fold 3 modeli de S modelleriyle birlikte tanıtılacak.

Samsung’un yeni nesil katlanabilir cihazının tek premium özelliği katlanabilir ekrana sahip olması olmayacak bunun yanı sıra cihazın ekran altı kameraya sahip ilk telefon olacağı tahminler arasında.

Bu konu da kesin olarak açıklanmış bir bilgi yok, bunlar tamamen birer fikir. Sonuçta Samsung’un Fold modellerinde özel bir ekran teknolojisi kullandığını biliyoruz. Dolayısıyla ekran altı kameranın kurulumunu alacak olan ilk modelin yeni bir Fold cihazı olması bizleri şaşırtmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu