Teknoloji

Samsung Galaxy A32 5G hakkında tüm detaylar!

Uygun fiyatlı akıllı telefonlar herkesin tercihi. Lakin artık uygun maliyetli akıllı telefonlar filtresinin yanına uygun maliyetli 5G telefonlar filtresi de eklenmiş gibi gözüküyor. Çünkü önümüzdeki yıllara damga vuracağını düşündüğümüz teknoloji, çok yüksek ihtimalle 5G geniş bant teknolojisi olacak. Hatta akıllı telefon üreticisi firmalar, kısa bir zaman önce 5G telefonlarını tek tek piyasaya sürerken, artık nerdeyse her amiral gemisi modellerine 5G desteği ekliyorlar. Fakat 5G’nin bir de dezavantajı var. O da donanım maliyetine getirdiği artı yük. Çünkü açıklananlara göre telefonlarda kullanılacak olan 5G modemler, çok ucuz parçalar değil. Lakin yeni işlemcilerin ortaya çıkmasıyla maliyetin de ucuzlayacağı aşikar. Samsung ise iddialara göre şimdiden en ideal fiyatlı 5G telefonu için kollarını sıvadı. Bu telefonun, teknoloji basınında konuşulan adı ise Samsung Galaxy A32 5G.

Samsung Galaxy A32 5G ortaya çıktı

Galaxy A32 5G, iddialara göre Samsung’un üstünde çalışmakta olduğu yeni 5G’li akıllı telefonu. İletilen bu sızıntıdaki  bilgilere dayanarak Samsung, Galaxy A32 5G’yi A serisine konumlandırırken, aynı zamanda telefonu, çıkarttığı en ideal fiyatlı 5G telefon olarak da lanse edecek. SM-A326 kod numarasına sahibi olduğu söylenen telefona ait olduğu belirtilen bilgiler ise bununla sınırlı değil. Çünkü Galaxy A32 5G özelliklerine dair de sızıntılar var.

Galaxy A32 5G’nin tahmin edilen özellikleri

Samsung Galaxy A32 5G fonksiyonları için konuşulanlar daha çok telefonun kamera donanımına odaklanıyor. Tüm bunlara dayanarak5.000 mAh pile sahip olacağı belirtilen telefon, 48 MP en temel, 2 MP derinlik sensörünün de yer aldığı üçlü bir arka kamera kurulumu ile gelecek. Telefonun parmak izi okuma özelliğini sağlayan sensör, yan tarafa konumlandırılacakken, 3,5 mm’lik kulaklık girişi de yerini koruyacak. En azından sızıntılardan paylaşılan bilgiler bu. Samsung henüz Galaxy A32 5G’ye dair herhangi bir resmi paylaşım yapmış değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu