Oyun

RollerCoaster Tycoon 3’ü Ücretsiz Oldu!

Epic Games'te RollerCoaster Tycoon 3'ü Ücretsiz Oldu

Epic Games, 24 Eylül’den itibaren ve 1 Ekim 2020 Perşembe gününe kadar sürecek olan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition isimli oyunu ücretsiz sunuyor.

Epic Games, RollerCoaster Tycoon 3’ü ücretsiz yaptı!

Epic Store, kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunlarına bir yenisi olan RollerCoaster Tycoon 3’ü ekledi. Normalde 32TL değerinde olan RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Epic Games Store’da ücretsiz olarak bir hafta boyunca indirilebilecek.

Ücretsiz sunum, 24 Eylül‘den itibaren ve 1 Ekim 2020 Perşembe gününe kadar sürecek. Oyunu ömür boyu ücretsiz kullanmak için tek yapmanız gereken oyunu bir hafta içinde kütüphanenize indirmek.

RollerCoaster Tycoon 3
RollerCoaster Tycoon 3

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition hakkında;

Senin Parkın. Senin Kararların: Ne yapmak istersen iste RollerCoaster Tycoon 3 sana hayalindeki lunaparkı inşa etmen için gereken araçları ve özgürlüğü sunuyor.

Büyük bir işletmeci gibi yöneterek zirveye doğru ilerle: Parkın mali durumunu, dükkânları, hizmetleri ve personeli kontrol ederek düzinelerce senaryoda başarıya ulaş. Büyük bir işletmeci ol ve yeni parlak kariyerine atıl ya da sandbox modunda para derdi olmadan hayalindeki parkı kur. Başarıya ulaşmak için müşterilerinin ihtiyaçlarını karşıla ve parkının sorunsuzca işlemesini sağla.

“Soaked!” ile sırılsıklam ol ve “Wild!” ile tehlikeye atıl: Bu eksiksiz sürümde Soaked! ve Wild! genişletme paketlerindeki tüm içerikler bulunuyor. Heyecan verici su parkları ve inanılmaz hayvan habitatları oluşturmanın ve yönetmenin tadını çıkar.

PC için geliştirildi: RollerCoaster Tycoon 3’ü bugüne kadar ilk kez tam 1080p çözünürlükle geniş ekranda ve yeni PC donanımları için artırılmış uyumlulukla oyna.

Oyuncaklara Bin: RollerCoaster Tycoon 3’ün kendine has kamerasıyla kurduğun oyuncaklara bin.

İçeriklerle dolu: Canlı parkını 300’den fazla oyuncak, 500 dekor unsuru, 60 dükkân ile hizmet ve yetiştirilebilen 20 hayvanla istediğin gibi doldurabilirsin.

Peep Designer: Kendi misafirlerini oluştur ve kurduğun oyuncakları onların gözünden deneyimle.

Oyunlar hakkında daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu