Oyun

Rocket League Bedava Oldu!

Dünyanın en popüler oyunlarından olan Rocket League artık oynaması bedava oldu. Yapımcı şirket Psyonix, Rocket League’in bugün itibarıyla hem PC hem de konsol tarafında bedava dağıttığı olarak oynanabileceğini açıkladı.

Epic’ten 60 TL kupon fırsatı

Rocket League’in bedava olması ile beraber Epic’ten güzel bir haber daha geldi. Epic Store‘da Rocket League’i kütüphanesine ilave eden herkese şu an için 60 TL’lik kupon dağıtılıyor. Kampanya önümüzdeki bir ay boyunca geçerli olacak, yani 23 Ekim’e kadar vaktiniz var.

Epic’in dağıttığı yeni kuponların geçerlilik süresi 1 Kasım’a kadar. 19 Kasım’da çıkacak olan Cyberpunk 2077 için kullanılamıyor. Ayrıca daha öncesinden kullanmadığınız kuponlarınız var ise bu yeni kuponu onlarla birleştiremiyorsunuz. Son olarak minimum satın alma limiti yine 80 TL olarak belirlenmiş.

Epic Games mağazasında şu an için önemli bazı indirimler de var. Örneğin Red Dead Redemption 2, GTA 5, Borderlands 3, Detroit: Become Human, Metro Exodus şu an için indirimde ve 60 TL’lik kuponlarınızı bu oyunlarda kullanabilirsiniz.

2020 yılının en iyi oyunları haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu