Teknoloji

Redmi Note 8 Pro Special Edition’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Piyasaya 2010 yılında girmesine rağmen yaptığı satışlar sayesinde birçok teknoloji şirketini geride bırakan Xiaomi, çıkarttığı yeni model telefonlarla kullanıcıların gönlünü kazanamaya devam ediyor. Bundan birkaç hafta önce görüntüleri sızdırılan ve büyük beğeni toplayan Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition‘ın özellikleri de sızdırıldı.

Xiaomi Cihaz Rengini Sosyal Medyadan Sordu

Yakın bir zamanda yeni model telefonu piyasaya sürmeye hazırlanan Xiaomi, resmi Twitter hesabı üzerinden kullanıcılara yeni üretilecek bu telefon için renk seçeneği sordu. Bu soru için hazırlanan afişte telefon hakkında net bir bilgi yer almıyor. Yayınlanan afiş görseli ve sorulan renk sorusu birçok kullanıcıyı heyecanlandıran yeni model hakkında yeni tartışmalar başladı. Sorulan soruyu cevaplayan bazı kullanıcılar telefonun özel bir kırmızı renginde olacağını savunurken, bazı kullanıcılar da paylaşılan afişteki turuncu rengin baskın olmasından dolayı telefonun turuncu renginde üretileceğini savundu.

redmi note 8 pro special editionin bazi ozellikleri ortaya cikti 2

8 Çekirdekli MediaTek Helio G90T İşlemci Kullanılacak

Twitter üzerinden Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition‘ın renk tartışması sürerken telefonun özel bir kırmızı renginde mi yoksa alacakaranlık turuncu renginde mi olacağı henüz bilinmiyor. Xiaomi sorduğu soruyla kullanıcıları meraklandırırken bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmış değil. Ancak sızdırılan bilgilere göre bu modelde 8 çekirdekli MediaTek Helio G90T işlemcisi 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM kullanılacak. Modelde ön ve arka olmak üzere toplam 2 kamera kullanılacak. Ancak bu kameraların kaç megapiksel olacağı şu anlık bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

NVIDIA RTX 3000 Serisinin Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu