Oyun

PUBG Mobile Oyuncu Çorabı Nedir? Nasıl Alınır?

PUBG Mobile, tam adıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds günümüzde hem mobil hem de PC platformunda “Battle Royale” oyun türündeki en popüler oyunlardan biridir. 2017 yılında çıkış yapan oyun, sektöre damgasını vurmaya devam ediyor. Oyunda en çok 100 kişi bir arada bulunabiliyor. Uçaktan istediğiniz anda atlayarak bir adanın düştüğünüz yerinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Farklı takımların savaşı halindeki PUBG oyununda amaç, hayatta kalan son kişi olarak oyunu kazanmaktır.

PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

PUBG oyununu Google Play ve App Store’dan indirerek oynamaya başlamanız mümkündür. Şu anda Google Play’de oyun 672 MB’lık bir boyuta sahiptir. Oyunu 4 kişiye kadar takımlar oluşturarak arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün iken tek başınıza da girip oynayabilirsiniz. Tek başınıza oyuna girdiğinizde ise bir takıma rastgele olarak yerleştirileceksiniz.

Adaya düştükten sonraki amacınız takımınız haricindeki herkesi öldürmek ve hayatta kalmak olacaktır. Oyunda birçok silah, mühimmat ve giysi seçeneği bulunmaktadır. Sol baş parmağınızı hareket için, sağ baş parmağınızı ise silah kullanımı için kullanmanız gerekmekte.

Oyunda tecrübe kazandıkça daha iyi bir oyuncu olacaksınız. Ancak oyunu iyi oynayabilmenin sırlarından biri de oyuncu çorabı kullanmaktır.

oyuncu eldiveni
PUBG mobile oyuncu eldiveni

PUBG Mobile Oyuncu Çorabı Nedir?

Oyuncu çorapları, iki elin baş parmaklarına takılan özel kumaşlardan yapılma eldivenlerdir. Pubg eldivenleri tüm eli kaplayan eldiven şeklinde olması da mümkündür. Bu eldivenler sayesinde dokunmatik oyun platformlarında çok daha iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Çünkü eldivenin kullanım amacına bağlı olarak dokunmatik ekran üzerinde kayganlık ve algılama seviyesini üst seviyelere çıkarmanız mümkündür. Ayrıca telefon veya tablet ekranı üzerindeki terlemeden kaynaklı ıslanmayı da engeller.

PUBG Mobile Oyuncu Çorabı Nasıl Alınır?

Pandemi şartlarında birçoğumuz e-ticaret siteleri aracılığıyla online alışverişi sıkça kullanmaktayız. PUBG Mobile oyuncu çoraplarını ya da eldivenlerini de Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, N11 ve Çiçeksepeti gibi e-ticaret siteleri aracılığı ile temin etmek mümkün.

Yaptığımız piyasa araştırmasına göre pubg eldivenler de  en düşük fiyatlar N11 ve Trendyol’da bulunmaktadır. Daha sonra sırasıyla Gittigidiyor ve Hepsiburada gelmektedir. Ancak oyuncu çorabınızı alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

PUBG Mobile Oyuncu Çorabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Oyuncu çoraplarının da farklı kaliteleri ve türleri bulunmakta. Örneğin eli tamamen kaplayan eldiven şeklinde olanlar bulunabildiği gibi, iki baş parmağa geçirilen çorap şeklinde olanları da bulunmaktadır. İşte pubg eldivenleri alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar.

  • Bazı oyuncu çorapları kolayca sökülme ve iplenme yapabilmekte. Bu da oyun konforunuzu düşürecektir. Dolayısıyla alacağınız ürünün kumaşının kalitesine dikkat etmenizi önermekteyiz.
  • Bazı ürünler ise hassasiyeti fazla arttırdığı için oynanışta probleme neden olabilmektedir.
  • Oynarken yukarı kaymaması, parmağınıza tam oturan bir ürün olmasına da dikkat etmelisiniz.
  • Dokumasının kalın dikişlerden oluşması da dokunmatik ekranda farklı tuşlara da basmaya neden olabilmektedir.
  • Terlemeyi engelleyen kumaştan yapılmış bir ürün olması da dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir.

Oyuncu çorabı ile bir çok rakibinize karşı avantaj elde etmeniz mümkün. İyi oyunlar dileriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu