Oyun

PUBG Mobile Misafir Girişi Silme Seçeneği

Mobil oyun uygulamaları içerisinde kısa sürede trendlere giren PUBG Mobile, her geçen gün oyuncu kitlesini genişleterek yoluna devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile’a ilk giriş yapmak istediğinizde birçok giriş seçeneği sizi karşılamaktadır. Bu giriş seçeneklerinden en kolayı ise misafir girişi seçeneğidir. Çünkü diğer giriş seçeneklerine göre daha hızlı ve kolaydır. Pubg Mobile misafir girişi silme seçeneği.

PUBG Mobile Misafir Girişi Silme Seçeneği

PUBG Mobile, günümüzde en çok oynanan mobil oyunlardan birisidir. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile’a ilk giriş yapmak istediğinizde birçok giriş seçeneği sizi karşılamaktadır. Bu giriş seçeneklerinden en kolayı ise misafir girişi seçeneğidir. Çünkü diğer giriş seçeneklerine göre daha hızlı ve kolaydır. Ayrıca misafir girişi seçeneği ile herhangi bir hesaba bağlı kalmanıza da gerek yoktur.

Misafir girişi seçeneğinin en kötü yanlarından birisi ise başka telefonlardan PUBG Mobile ‘a giriş yapamayıp oyununuza kaldığınız yerden devam edememenizdir. Arkadaşlarınızla beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz PUBG Mobile’a kayıt olmadan misafir giriş seçeneği ile de oynamanız mümkündür. Ama misafir girişi seçeneğini kullanmak istemeyip bu hesabı silmek isteyen oyuncuların ise yapması gereken bazı işlemler vardır. Şimdi o işlemlere kısaca bir göz atalım:

PUBG Mobile misafir girişi seçeneğini silmek için bazı uyulması gereken adımlar vardır. Bu uyulması gereken adımları dikkatli bir şekilde takip ederek siz de PUBG Mobile misafir girişi seçeneğini silebilir ve kendinize yeni bir PUBG Mobile hesabı açabilirsiniz. PUBG Mobile misafir girişi seçeneğini aşağıda yer alan adımları takip ederek silebilirsiniz.

  • Öncelikle ilk olarak PUBG Mobile oyununa giriş yapmalısınız.
  • Daha sonra “Ayarlar” menüsüne tıklayınız ve burada bulunan “Basic” ayarlara giriş yapınız.
  • Basic ayarlara giriş yaptıktan sonra sol alt tarafta yer alan “Log out” yazısına tıklayarak misafir girişi seçeneğini kolayca silebilirsiniz.

Yukarıdaki yazılan adımları teker teker uyguladıktan sonra siz de PUBG Mobile’dan misafir girişi seçeneğinizi kolaylıkla silebilirsiniz. Fakat bu adımları yaparken dikkatli olmanız son derece önemlidir. Çünkü misafir girişi seçeneğinizi sildiğiniz anda oyunla ilgili tüm verilerinizde silinmektedir.

pubg mobile misafir girişi silme

Ayrıca misafir girişi seçeneği ile herhangi bir hesaba bağlı kalmanıza da gerek yoktur. Misafir girişi seçeneğinin en kötü yanlarından birisi ise başka telefonlardan PUBG Mobile ‘a giriş yapamayıp oyununuza kaldığınız yerden devam edememenizdir. Hesabı olan oyuncular genellikle misafir girişi seçeneğini PUBG Mobile’da maç yapmadan önce ısınmak amacıyla kullanmaktadır. Çünkü misafir girişi seçeneğinde rütbe kavramının çok bir önemi yoktur. Bazı oyuncular misafir girişi seçeneğiyle PUBG Mobile’a giriş yaptıktan sonra misafir girişi seçeneğinden çıkış yapamıyorlar. Şimdi sizlere PUBG Mobile misafir girişi seçeneğini silme nasıl yapılır onu göstereceğiz. Ama ondan önce PUBG Mobile nedir ona bakalım…

PUBG Mobile Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da en bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu, rotası önceden belirlenmiş bir uçağın içinde kendilerini bulurlar. İstedikleri zaman uçaktan atılabilirler ve paraşütlerini kullanarak önceden konumu belirlenmiş olan adanın istedikleri herhangi bir yerine atlayışlarını gerçekleştirirler. Atladıktan sonra kendilerini emniyete almak için ilk başta bulundukları yerdeki binalardan birine girerek silah arayışında bulunurlar.

Oyucular için silahın yanında kask, çelik yelek, ilk yardım kiti, bomba, dürbün ve çanta gibi unsurlarda çok önemli mühimmatlardır. Bu mühimmatlar arasındaki kask, çelik yelek ve çantanın 3. Seviye olması ise oyuncuya büyük avantaj sağlayacaktır. Oyuncuların daha çok işine yarayacak olan silahlar ise; AKM, M416, SKS, SLR, Beril762, Kar98’dir. Bu saydığımız silahlara ve mühimmatlara girdiğiniz binalardan ulaşmanız oldukça mümkünüdür. Ama binalarda bulunmayan ve sadece Drobların içinde bulunan harika silah ve mühimmatlarda vardır. Drobta bulunan silah ve mühimmatlar ise; 3. Seviye kask, çelik yelek ve çanta, Kamuflaj elbisesi, AWM, AUG, MK14, M24 vb. silah ve mühimmatlardır.

Fakat Drobun yanına giderken grup arkadaşlarınızla beraber gitmeye dikkat edin çünkü diğer oyuncularda Drobların peşine düşeceklerdir. Oyunda uçağa bindiğiniz andan itibaren sağ köşede yer alan kutucukta harita bulunmaktadır. Oyunun ilerleyen dakikalarında haritada daire şeklinde mavi bir alan göstergesi bulunmaktadır. Bu alan oyunun sonlarına doğru giderek daralmaktadır. Eğer bu mavi alanın içinde kalırsanız içinde bulunan gaz sizi öldürecektir. O yüzden bu alandan uzak durmaya gayret edin.

PUBG Mobile’da oyuncuların temel gayesi ise buldukları silah ve mühimmatlarla diğer oyuncuları öldürerek oyunu ölmeyen tek oyuncu olarak tamamlamaya çalışmalardır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için piyasaya sunulmuştur. Piyasaya sunulduktan yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopyası satmıştır. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlanmıştır. Xbox One versiyonu ise 12 Aralık 2017’de piyasaya sürülmüştür. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte de PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlanmaya başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu