Oyun

PlayStation 5 Simülatör ile Herkes Konsol Sahibi Olabilir

Hem yurtdışında hem de ülkemizde Sony’nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5, ön siparişe açıldığı gibi anında tükendi. Avrupa siparişleri tekrar 19 Kasım’da başlayacak lakin o tarihe kadar beklemek zor geliyorsa sizlere çok güzel bir önerimiz var.

Bu önerimiz maalesef yalnızca stok sıkıntısı dolayısıyla alamayanlar için değil. Malum ülkemizdeki konsol fiyatları da yüksek olduğu için çoğu oyuncu yeni nesil konsolları satın almayacak ya da birkaç yıl bekleyip satın alacaklar. Size önereceğimiz oyunsa bu sebeplerden dolayı yeni konsol satın alamıyorsanız. PlayStation 5’i ayağınıza getiriyor.

PlayStation 5 Simulator adı verilen bu oyun sayesinde PlayStation 5’iniz varmış gibi davranabilirsiniz. Ne yazık ki konsolun en güzel tarafı olan oyun oynama bölümünü yapamıyorsunuz ancak para da vermediğiniz için makul bir anlaşma olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyun sayesinde PlayStation 5’inizi teslim alabiliyor, kutu açılışı yapabiliyor ve kurulum yapabiliyorsunuz.

Eğer oyunu indirmek isterseniz, indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Konsolun Türkiye fiyatının 8299 TL olduğunu hatırlatmakta da fayda var elbette.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu