SağlıkGenel

PLASTİK CERRAHİ PROSEDÜRLERİNİZİ BİRLEŞTİRMENİZ İÇİN 4 NEDEN

PLASTİK CERRAHİ PROSEDÜRLERİNİZİ BİRLEŞTİRMENİZ İÇİN 4 NEDEN

Ulaşmanız gereken birden fazla estetik hedefiniz olduğunda, plastik cerrahi prosedürlerini birleştirme fikri çekici olabilir. Cerrahi tekniklerdeki ve güvenlikteki gelişmeler, önceki yıllara göre çok daha yaygın bir prosedür kombinasyonu yapmıştır. Aslında bugün bir seferde birden fazla plastik cerrahi prosedürüne sahip olmanın gerçek faydaları var. Yaygın olarak;  Göz gerdirme, Kaş kaldırma / Yüz germe / Yağ transferleri, Göğüs büyütme / Göğüs dikleştirme, Karın germe / Uyluk germe, Karın germe / Liposuction prosedürleri uygulanmaktadır.

Daha Az Anestezi = Daha Az Risk

Tek bir ameliyat, anestezi altında sadece bir kez kalmak anlamına gelir, bu da anesteziyle ilgili komplikasyon riskinizi azaltabilir. Komplikasyonların çoğu, anesteziye girdiğiniz veya anesteziden çıktığınız süre boyunca ortaya çıktığı için, vücut üzerindeki stres büyük ölçüde azalır. Çoğu durumda, uzatılmış cerrahi süre herhangi bir ek komplikasyona neden olmaz, bu da kombine prosedürü birçok hasta için daha güvenli bir yaklaşım haline getirir.

Bir İyileşme Dönemi

Ameliyat, vücudunuzun iyileşmesine zaman tanımak için hemen hemen her zaman bir iyileşme dönemi ile gelir. Bazı prosedürler için iyileşme süresi nispeten kısadır, diğerlerinde ise normal faaliyetlere dönmeye hazır olmanız birkaç hafta alabilir. Prosedürlerinizi birleştirerek, yalnızca bir iyileşme dönemine katlanmak zorundasınız, bu da iş ve diğer faaliyetler için daha az zaman anlamına gelir.

Daha az maliyet

Plastik cerrahinin maliyeti, cerrah ücretleri, ameliyathane masrafları, anestezist ücretleri ve diğer çeşitli masraflar dahil olmak üzere bir dizi kategoriye ayrılabilir. Prosedürleri (Göğüs büyütme, yüz gerdirme, karın germe ameliyatı vb.) birleştirerek, ameliyathane kullanımı ve anestezi uzmanı ücretleri gibi maliyetleri azaltarak prosedürünüzün maliyetinden önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Bu, plastik cerrahi hedeflerine ulaşmak için birden fazla prosedür olasılığını arayan hastalar için büyük bir fayda olabilir.

Etkileyici Sonuçların Keyfini Çıkarın

Tek seferde birden fazla prosedür fikri ilk bakışta göz korkutucu görünse de, tek bir ameliyatta birden fazla hedefe ulaşma özelliği uzun vadede oldukça tatmin edici olabilir. Prosedürünüzden kurtulduktan sonra, görünüşünüzde tipik olarak uzun süreli ve hatta kalıcı olacak önemli değişiklikler göreceksiniz.

Plastik cerrahi prosedürlerini birleştirmek, deneyimli bir plastik cerrahın kontrolü altında yapıldığı sürece güvenli ve etkili olabilir. Tüm prosedürler birlikte iyi sonuç vermez, bu nedenle cerrahınızla istediğiniz spesifik prosedürler ve bunların aynı anda güvenli bir şekilde gerçekleştirilip gerçekleştirilemeyeceği hakkında konuşmak önemlidir.

Kaynak: https://tunctiryaki.com/

Karaciğer Yağlanması Nedir? Belirtileri Nelerdir? Karaciğer Yağlanması Tedavisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu