Oyun

Pac-Man Geo iOS ve Android İçin Yayınlandı!

Bandai Namco, gerçek harita sistemine dayalı oynaması bedava dağıttığı Pac-Man Geo ile bütünüyle gerçek haritalar üstünde oynanan nostalji tadını bize sunuyor.

Pac-Man Geo, adından da anlaşılacağı gibi, efsanevi arcade serisinin klasik labirentte gezinme eylemini alıp bu sistemi kullanan Pokemon GO gibi benzerlerini örnek alarak gerçek haritalar kullanan bir sisteme getiriyor. Bandai Namco verilerin bütünüyle Google Haritalar üstünden alındığını belirtiyor.

Oyuncular daha önce hazırlanmış seviyeleri kullanabiliyor ya da kendi hazırladıkları haritalarda oyunu oynayabiliyorlar. Eğer kendi haritanızı oluşturmak dilerseniz bir harita boyutu belirlendikten sonra, uygulama yakındaki sokakları Pokey‘ler ile dolu bir labirente dönüştürüyor.

Bundan sonra ne olacağı konusuna gelirsek Bandai Namco‘nun bir hayli kısıtlıydı. Lakin oyun bildiğimiz sistemi devam ettirecek gibi gözüküyor. Pac-Man ile labirent içerisinde koşturarak en yüksek puan için mücadele edeceğiz. Bandai Namco‘nun söylediğine göre benzer sistemi kullanan oyunların tam tersine Pac-Man Geo’nun evden rahatlıkla oynanabileceği belirtiliyor.

Pac-Man Geo, uygulama içi satın alımlarla bedava dağıttığı oynanabilecek ve bu gün itibariyle içine Türkiye‘nin de dahil olduğu 170 ülkede iOS ve Android için piyasaya sürüldü.

Oyunu indirmeden önce sizlere ufak bir uyarı yapayım. Android platformu için oyun 70MB indirme yapılmasını isterken, iOS tarafında 112,6MB alana ihtiyaç duyuyor.

Fakat burda önemli olan kısım oyunu indirdikten sonra sizlere ilave olarak 3GB daha indirme istemesi. Oyunu indirmeden önce telefonunuzda en az 3GB boş alan olduğundan emin olmalısınız.

Daha fazla oyun haberine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu