Teknoloji

OnePlus Kullanıcıları PUBG Mobil’de Bir Adım Öne Geçecek

2013 yılında Çin’de kurulan Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, PUBG Mobile serverlerin gönlünü kazanacak bir işe imza attı. Mobil oyun severlerin sıklıkla oynadığı PUBG Mobile oyununda OnePlus sahibi kullanıcılar bir adım önce çıkacak. Yapılan bu yenilik sayesinde mobil oyun severler oyunları daha akıcı oynayacak ve rakiplerinden bir adım önde olacak.

Yüksek Yenileme Hızı Sayesinde Kullanıcılar Oyunlarda Bir Adım Öne Geçecek

OnePlus tarafından geliştirilen yeni telefonlarda yüksek tazeleme hızlı sağlanacak. Bu tazeleme hızı oyunlarda avantaja dönecek. Tıpkı bilgisayarlarda olduğu gibi OnePlus tarafından geliştirilen yeni serilerde de yüksek FPS ve Hz değeri bulunacak. Bilgisayar oyuncuları yüksek FPS ve Hz sayesinde oyunu daha iyi oynuyor ve düşmanının bir adım önüne geçiyordu. Artık telefon kullanıcıları da tıpkı bilgisayarda olduğu gibi yüksek yenileme hızı sayesinde düşmanlardan bir adım önde bulunacak.

oneplus kullanicilari pubg mobilde bir adim one gececek

Tam 9 Hz Yenileme Hızı Sağlanacak

PUBG Mobile gibi çok haritalı ve online oyunculu oyunlarda donanım büyük rol oynuyor. Telefonun donanımı ne kadar iyiyse oyundaki akıcılık da o kadar artıyor. Kötü donanıma sahip oyuncular oyun içerisinde sürekli donma ve kasma yaşarken yüksek donanıma sahip oyuncular akıcı bir oyun geçiriyor. OnePlus tarafından yapılan açıklamaya göre artık OnePlus 8, Oneplus 7 Pro ve OnePlus 7T serileri 90 Hz yenileme hızı sağlayacak. Bu da bu serideki telefon sahiplerinin karşı taraftaki kullanıcıları daha kolay ayırt etmesini sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu