Oyun

Netflix Duyurdu: Assassin’s Creed Dizi Oluyor!

Netflix, oyun dünyasını dizi yapmaya devam ediyor! Netflix yaptığı oyun uyarlamalarına bir yenisini daha ekledi. The Witcher’dan sonra Assassin’s Creed dizisi geliyor.

Netflix, Assassin’s Creed serisinin dizisini yapmak için Ubisoft ile el sıkıştı. Birden fazla proje için el sıkışan iki şirketin yapmış olduğu anlaşmada büyük bütçeli bir live-action Assassin’s Creed dizisi de yer alacak.

Netflix’in yayınını yaptığı basın bülteninde, Assassin’s Creed dizisinin Ubisoft-Netflix işbirliğinin sadece ilk adımı olduğu belirtilmiş. Ubisoft’un popüler bazı diğer serileri de yakında Netflix’te ekranlara uyarlanabilir gibi duruyor.

Assassin’s Creed dizisi ile ilgili çalışmalar henüz daha yeni başladığı için çok fazla bir ayrıntı bulunmuyor. Netflix, Ubisoft’tan Jason Altman ve Danielle Kreinik’in yayınlanacak olan bu dizide yönetici yapımcı olarak görev alacağını söyledi.

Assassin’s Creed önceden 2017 senesinde bir sinema filmi yayınlanmıştı. Ünlü oyuncu Michael Fassbender’in başrolünde yer aldığı film genel manası ile pek beğenilmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu