Oyun

Mortal Kombat 11 Ultimate Rambo Süprizi

Mortal Kombat 11 Ultimate için yayınlanan yeni Rambo videosu pek çok Mortal Kombat hayranını heyecanlandırdı. NetherRealm Studios tarafından yapılan bu yapımda 37 adet karakter bulunacak. Ve bu karakterlerin hepsi oynanabilecek.

25 adet karakterden 2 tanesi oyun içerisinde kullanıma açılacak. Geriye kalan diğer tüm karakterler ise hâlihazırda açık olacak. 12 adet karakter indirilebilir içerik kapsamında satın alınacak. Bu karakterlerden beşi konuk karakter olarak adlandırılacak.

Mortal Kombat 11 Ultimate Rambo videosu sizlerle!

8 Ekim 2020 tarihinde Kombat Pack 2 isimli paketin 3 yeni karakteri daha bu oyuna ekleyeceğini söylemiştik. Rambo’ya Rain ve Mileena eşlik edecek. Daha önce iki paket yayımlanmıştı: Kombat Pack ve Aftermath.

Oyuncular, Kombat Pack isimli paket sayesinde 6 yeni dövüşçü ile tanıştı. Bu dövüşçüler arasında The Joker, Nightwolf, Shang Tsung, Sindel, Spawn ve The Terminator yer almakta.

Aftermath ise 3 karakteri daha Mortal Kombat 11’in evrenine eklemişti. Böylece Fujin, RoboCop ve Sheeva gibi popülerliği daha az olan karakterler de unutulmadı.

Mortal Kombat 11 evrenine adım atmaya hazırlanan Rambo’yu Sylvester Stallone seslendirdi. Böylece orijinallik bakımından mükemmel bir projeye imza atıldı. Zira bu karakteri de Stallone canlandırmıştı.

Bu yapım 17 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S kullanıcıları ile buluşacak. Rambo’nun nasıl dövüştüğünü görmek istiyorsanız aşağıda belirtilen videoyu izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu