Teknoloji

Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Marvel Comics ekibine bağlı Avengers çizgi romanından ilham alınan ve uyarlanan Marvel’s Avengers aksiyon macera video oyununun piyasaya sürülme tarihi belirlendi. İngiliz yapım şirketi Eidos Interactive ve Amerikalı yapım şirketi Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Japon video geliştirme ve yayımlama şirketi tarafından yayınlanan Marvel’s Avengers video oyunun 4 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacağı duyruldu.

Oyun 4 Farklı Platform Üzerinden Yayınlanacak

Bundan kısa süre önce yayın tarihi belirlenen ve yayınlanmasına üç hafta gibi kısa bir süre kalasıya sistem gereksinimleri açıklanan Marvel’s Avengers oyununun 21 Ağustos tarihinde açık beta sürecine giriceği bildirildi. X-Men, Örümcek Adam, Thor, Kaptan Amerika ve Deadpool gibi ünlü filmlere imza atan Marvel, Avengers oyunun sadece bilgisayarda değil X Box One, Playstation 4 ve Stadia gibi yeni nesil konsollarda da yer alacağını söylemiş ve bilgisayar üzerinde oynayacak kullanıcıların büyük bir depolama alanına sahip olmaları gerektiğini bildirmişti. Bunun üzerine tam sistem gereksinimi paylaşan Marvel, istediği sistem gereksinimiyle birçok oyuncunun hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu.

marvels avengers sistem gereksinimleri aciklandi 2 scaled

Oyunu Sadece Windows 10 Kullanıcıları Oynayabilecek

Avengers oyununu bilgisayar üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar öncelikle bilgisayarlarını Windows 10 işletim sistemine yükseltmeleri gerekecek. Çünkü açıklanan sistem gereksinimlerine bakacak olursak oyun sadece Windows 10 üzerinden oynanabilecek. Oyunun istediği minimum sistem gereksinimleri ise 8 GB RAM, NVIDIA GTX 950 2 vRAM veya eşdeğeri, Intel Core i3 4160 veya eşdeğeri ve 75 GB Depolama alanı olacak şekilde açıklandı.

İlginizi Çekebilir

Android Cihazlar Depremi Erken Tespit Edebilecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu