Oyun

Left 4 Dead 2 uzun zaman sonra güncellendi

2009 senesinde paylaşılan Left 4 Dead 2 (L4D2) oyununa uzun bir aradan sonra büyük bir güncelleme geldi.

2009 yılında paylaşılan Left 4 Dead 2 (L4D2) oyununa uzun bir aranın ardından çok büyük bir güncelleme geldi. İşte bugün gelen büyük güncellemenin ve indirimlerin tüm ayrıntılar;

İşte Left 4 Dead 2 güncellemesi ve indirimleri

20’den çok yeni silah ve 10’dan fazla yakın dövüş silahını yanında getiren bu güncelleme 378 MB boyutunda.

Eşli oyun, Kapışma ve Direniş modları için beş adet senaryo görevi ve bu görevlere özel beş adet yeni zombi türü güncellemesi oyuna eklendi. Yeni AI Director 2.0 sürümüyle oyunumuz akarken daha fazla karakter yer alacağını açıklayan yapımcı, oyunculara ait istatistikler, sıralama tabloları ve oyun içinde takım dostları ile yardımlaşmayı teşvik edici ödül sisteminin de güncellemeyle birlikte oyuna eklendiğini açıkladı.

AI Director 2.0, sahne ve oyun performansınıza göre değişen hava durumu, gitmeniz gerekli olan yolları yer aldığınuz ortama göre değiştirme, düşman sayısını belirleme, efekt ve seslerin haricinde karakterlere özel yeni animasyon efektleri de getirdi.

Steam’de şu anda % 80 indirimle 3.7 TL olan oyun, bu hafta sonuna kadar tüm oyuncular için bedava dağıttığı bir şekilde oynanışa sunuldu. Oyunun indirimsiz fiyatı 18.5 TL idi.

Peki, Nedir Bu Left 4 Dead Serisi?

Dört oyuncuyla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz oyun, aksiyon ve korku kategorisinde kendisine has konusuyla 2008’de En nitelikli co-op oyun ödülünü kazanmıştı. Serinin ikinci oyunu ise 17 Kasım 2009’da tanıtılmıştı. Valve geride bıraktığımız yıl serinin devamının geleceğini ve Left 4 Dead 2’nin 12 000 000 nüsha sattığını da duyurmuştu.

Oyunlar hakkında daha fazla içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu