Teknoloji

Katlanabilir Galaxy Z Flip 2 bekleyenlere üzücü haber

Samsung’un Galaxy Fold katlanabilir mobil cihaz modelinden farklı olarak devam ettirdiği bir diğer katlanabilir seri olan yeni Galaxy Z Flip hakkında yeni bilgiler gündeme gelmeye devam etmekte. Kısa bir süre evvel de yeni Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi hakkında yeni iddialar gündeme geldi. Anlaşıldığı kadarı ile Galaxy Z Flip 2 modeli, beklenenden daha geç tanıtılacak bir mobil cihaz modeli olacak.

Galaxy Z Flip 2 çıkış tarihi hakkında yeni iddialar gün yüzüne çıktı

katlanabilir galaxy z flip 2 bekleyenlere uzucu haberYeni ortaya atılan iddialara göre Samsung, yeni Galaxy Z Flip 2 serisini 2021 senesinin üçüncü çeyreği içerisinde tanıtmaya hazırlanıyor. Bu da yeni katlanabilir mobil cihaz serisinin bir hayli geç tanıtılacağı manasına geliyor.

Hatırlatmak gerekirse şuana dek Samsung’un, yeni Galaxy Z Flip 2 serisini Şubat 2021’de tanıtacağı yönünde bilgiler bulunuyordu. Lakin yeni gelen iddialar ise gecikme olacağı ve ilk çeyrek yerine üçüncü çeyrekte duyurulacağı yönünde. Şu an için söz konusu bu gecikmenin sebepleri ile alakalı net bilgiler yer almıyor.

Şimdiye kadar yeni modelin teknik donanımlari ve tasarım tarafında muhtemel değişiklikleri ile alakalı net bilgiler ortaya çıkmış değil. Ekran tarafında Galaxy Fold 2 modelinde olduğu gibi yeni bir iyileştirme bekleniyor. Teknik özellik noktasında ise Snapdragon 875 Plus işlemcisinin, Galaxy Z Flip 2 sahibi olduğu fonksiyonları içinde olacağı ifade ediliyor.

“Galaxy Z Fold2 İçin Ön Sipariş Zamanı!” adlı yazımıza buradan bakabilirsiniz.

Teknoloji ile ilgi daha fazla habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu