Teknoloji

İstediğiniz Mobil Uygulamayı Bilgisayarınızda Açın: BlueStacks

Mobil oyunlar hiç şüphesiz mobil telefonlar için geliştirilmiş oyunlardır. Ancak küçük ekran sevmeyenler ve yeterli telefon donanmasına sahip olmayanlar için bu oyunlar oynanamaz durumdadır. Ancak bu durumun da bir çözümü var. Bilgisayarlarınıza indireceğiniz bazı programlar sayesinde istediğiniz oyunu büyük ekranda sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz. Bu durumun en keyifli yanı belirtmiş olduğumuz programın ücretsiz olması.

İstediğiniz Uygulamayı Saniyeler İçerisinde Bilgisayarınızda Açın

Bahsettiğimiz programın ismi Bluestacks. Bu program kolay arayüzü sayesinde herkes tarafından kullanılabilecek durumda. Google Play üzerinde yer alan 800.000’den fazla uygulamayı bu program sayesinde bilgisayarınızda deneyebilmeniz mümkün. İster uygulama içerisinde bulunan Google Play üzerinden isterseniz de geliştirilen bu emülatör sayesinde istediğiniz APK dosyalarını kolaylıkla çalıştırabiliyorsunuz. Evet herkesi heyecanlandıran bu uygulamanın nasıl kullanıldığını öğrenmek için aşağıda yer alan sıralı listeyi takip edin.

istediginiz mobil uygulamayi bilgisayarinizda 2

  1. Google veya başka bir arama motoru üzerinden Bluestack kelimesini aratarak ilk çıkan sonuçtaki siteye girin.
  2. Girdiğiniz sitedeki İndir seçeneğine gelerek Bluestacks programını indirin.
  3. İndirdiğiniz programı gerekli talimatları uygulayarak kurun.
  4. Kurulum sonrası sizleri bir arayüz karşılayacak. Bu arayüzde Bluestacks üzerinde bulunan bazı uygulamalar yer alıyor.
  5. Bu uygulamalara Google hesabınızla giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz uygulamaları Google Play uygulamasına girerek indirebilirsiniz.

Evet artık istediğiniz uygulamayı Bluestacks programı aracılığıyla bilgisayar üzerinden deneyimleyebilirsiniz. İster oyun, ister sosyal medya hangi uygulamayı bilgisayar üzerinden açmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Bluestacks üzerinden uygulamayı aratıp indirdikten sonra açmak. Program şu anlık Android uygulamaları için herhangi bir ihlal barındırmıyor. Ancak ilerde durum ne olur bilinmez. Kullanırken dikkat etmenizde fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu