Oyun

İşte Resident Evil Village’ın PlayStation 5 Özellikleri!

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Capcom’un yapmış olduğu başarılı ve popüler video oyun serisi Resident Evil’ın yeni oyunu Resident Evil Village’ın fotoğrafı PlayStation 5 sayfasında geride bıraktığımız saatlerde bir güncelleme yapıldı.

Haziran ayındaki PlayStation 5 sunumunda yeni nesil konsollar ve PC için duyurulan Resident Evil Village’ın, PlayStation 5’te destekleyeceği özellikler açıklandı. Bahsi geçen fonksiyonları aşağıda bulabilirsiniz. Resident Evil Village, 2021 senesinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak.

Resident Evil Village 2

Özellikler

Baş döndüren görseller: Işın İzleme teknolojisi ile 4K* çözünürlükte Resident Evil Village’ın harikulade ama ürkütücü manzaralarını ve bölgelerini keşfedin.

Hızlı yükleme: Güçlü PS5 konsolunun ultra hızlı SSD’siyle nerdeyse olmayan yükleme süreleriyle anında kalmış olduğunuz yerden devam edin.

Uyarlanabilir tetikler: Çok daha sürükleyici bir tecrübe için silah tetiklerinin ağırlığını ve çekiş gücünü hissedin.

Dokunsal geri bildirim: Dokunsal geri bildirimle gerçek bir silahın ateşlenme hissini simule edin.

Uyumlu kulaklıklarla Tempest 3D AudioTech: Resident Evil Village’da hayatta kalma korku türünün itinayla hazırlanmış müzikleri ve ses efektleri ile kendinizi oyuna kaptırın. 3D Ses, her yönden gelen tüyler ürpertici sesleri hissetmenizi sağlayarak bilgi birikimi geliştirir.

*Dinamik 4K ve HDR için uyumlu bir 4K ve HDR uyumlu bir TV veya monitör gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu