Oyun

İşte Merak Edilen Cyberpunk 2077’nin Oynayış Videosu

Oyun piyasasına hem proje olarak hem de erteleme haberleri sebebiyle Cyberpunk 2077’nib geliştiricilerin aldığı ölüm tehditleri ile oyun piyasasına adeta damga vuran Cyberpunk 2077 için artık bir aydan daha kısa bir süre kaldı (tabi tekrar ertelenmezse). Geçtiğimiz haftalarda karakter özelleştirme sistemi hakkında da detaylar paylaşılmıştı. Bu bilgilerin üzerinden çok geçmeden yeni Cyberpunk 2077 oynanış videosu oyun severler için paylaşıldı.

PC, hali hazırda bulunan konsollar, yeni nesil konsollar ve Stadia için geliştirilmiş olan yeni CD Projekt RED oyunu Cyberpunk 2077, eğer tekrar bir erteleme almazsa 10 Aralık 2020 tarihinde oynanabilecek. Yaklaşık 8 yıllık bir bekleme süresince oyunun tanıtımları da tam gaz devam ediyor. Elbette bu tanıtımlar sabırsızlığımızın iyiden iyiye azalmasına neden oluyor. Hatta 19 Kasım 2020 Perşembe günü TSİ 21:00 sıralarında Night City Wire: Beşinci Bölüm yayını ile yeni yeni ayrıntıları bize sunacak. Bunun öncesinde, Cyberpunk 2077 için yeni bir oynanış videosu daha gösterildi.

Oynanış Videosu Yayınlandı

Bir Alman televizyonunda yayınlanan bu video, bir dakikadan çok az daha fazla uzunlukta. İçerik olarak çok büyük bir çoğunluğunda Night City sokaklarını, şehrin farklı noktalarını ve yapay zeka karakterlerini görme fırsatımız oluyor. Dahası ise oyunda sunulacak olan detaylı karakter özelleştirme ekranına ve E3 2019 fuarındaki Microsoft sunumunda sahneye çıkışı ile bizleri heyecanlandıran Keanu Reeves de kısa süreli de olsa karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu