Oyun

İşte Epic Games Store haftanın ücretsiz oyununu!

Epic Games Store bedava dağıttığı oyunlar açıklaması ile her hafta olduğu gibi bu hafta da gündeme geldi. Steam Sonbahar İndirimleri 2020’nin başladığı hafta Epic Games Store MudRunner’ı bedava dağıttığı yaptı. İşte Epic Game Store’da haftanın bedava dağıttığı oyunu!

Epic Games Store bedava dağıttığı oyunları tıpkı PS Plus aylık bedava dağıttığı oyunları gibi bir gelenek haline gelmiş durumda. Fakat bu hafta Epic Games Store’un vereceği oyun fazlası ile merak ediliyordu. Bunun sebebi ise bu haftanın Steam Sonbahar İndirimleri’ne denk gelmesiydi. Epic Games Store’un Steam’in indirimli oyunlarına karşı nasıl bir bedava dağıttığı oyun sunacağı tartışılırken, Epic Games Store haftanın bedava dağıttığı oyununu paylaştı.

HAFTANIN ÜCRETSİZ OYUNU NE?

MudRunner, bedava dağıttığı oyunlar ile gündeme gelen Epic Games Store’un bu haftaki bedava dağıttığı oyunu oldu. Saber Interactive’in geliştirmiş olduğu, Focus Home Interactive’in yayınını yaptığı oyunda, Sibirya’nın zorlu şartlarında arazi aracı sürmeye çalışıyorsunuz. Bu noktada yardımcılarınız ise yalnızca bir harita ve pusula. MudRunner’ın normal fiyatının 70 TL olduğunu da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu