Teknoloji

iPhone SE 3 2021’nin ilk yarısında çıkacak

IPhone SE Apple’ın uygun fiyat bandrolü ile piyasaya sunulan iPhone ürünlerinin bir üyesi olarak karşımıza uzun süredir çıkıyor. Apple son olarak iPhone SE 2020’yi yani iPhone SE 2. Nesili tanıtarak yeni uygun maliyetli iPhone’unu teknoloji severlere sunmuştu.

iPhone SE sonrası, Apple hakkında bir takım söylentiler ise gün çıkmıştı. Çünkü iPhone SE’nin iPhone SE Plus adında yeni bir kardeş modelinin daha çıkabileceğine dair yoğun bir dedikodu vardı. Nitekim şu en temel dek böyle bir ürünün tanıtımı gerçekleşmedi. Fakat bu günlerde iPhone SE Plus yerine konuşulan diğer bir model daha var; O model ise iPhone SE 3.

İPHONE SE 3 GELİYOR MU?
Nesil iPhone SE için pek çok iddia mevcut. Ancak sektörde saygın bir Apple en temellisti olarak tanınan Ming-Chi Kuo, PhoneArena’nın haberine göre iPhone SE 3 için araştırmalarını tamamlamış durumda. Daha önce iPhone 12 modelleri hakkında da pek çok raporlar sunan Kuo, şimdiyse iPhone SE 3 için yeni bir araştırma raporu yayınladı. Analist, yayınını yaptığı raporda iPhone SE 3’ün tasarımına dair hiçbir şey söylemezken, iPhone SE 3’ün 2021’in ilk yarısında çıkmasını beklemediğini aktardı. Yani şimdilik Apple iPhone 12 serisi ile 2021 senesinde yoluna devam edecekmiş gibi duruyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu