Teknoloji

HUAWEI MateBook X ‘i Türkiye’de ön satışa sundu

HUAWEI MateBook X ‘i Türkiye’de ön satışa sundu.

Ultra taşınabilir tecrübe, 1 kg ağırlığında ultra hafif ve inceliği sadece 13,6 mm olan gövdede bir araya gelen kompakt dizüstü bilgisayar ile yeniden tanımlanıyor. Hafif dizüstü bilgisayar, 13 inçlik gövdesi ile, bir dergi gibi herhangi bir sırt çantasına kolayca sığıyor. En yeni Huawei dizüstü bilgisayarın ince form faktörü, dayanım açısından hiçbir ödün vermiyor. CNC kesim işlemiyle üretilen hafif magnezyum alüminyum yekpare gövdeye sahip ultra taşınabilir HUAWEI MateBook X, sağlamlık düşünülerek üretildi. Yüzeyde pürüzsüz görünüm elde etmek için gelişmiş bir püskürtme işlemi de uygulanıyor ve bu da cihaza zarif bir stil katıyor. HUAWEI MateBook X, 12.999TL fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor.

HUAWEI MateBook ailesinin yeni üyesi HUAWEI MateBook X, kusursuz bir ses kalitesi de sunuyor. Bölünmüş frekans kurulumuna sahip kuvvetli dört hoparlör sistemi ve etkileyici surround ses sağlamayı başaran hassas bozulma düzeltmesi ile herhangi bir yeri kişisel bir sinemaya dönüştürebiliyor. T A çift mikrofon dizisi, görüntülü aramalarda ve sanal konferans toplantılarında kullanıcı tecrübeini iyileştiren çok daha iyi ses yakalama için uzun mesafeli ses alımını destekleyen algoritmalar içeriyor.

5-20 Ekim tarihleri arasında Huawei Online Mağazası’nda ön satışta olacak HUAWEI MateBook X’in önerilen son tüketici fiyatı 12.999 TL olarak belirlendi. Bu tarihler arasında alışveriş yapacak olan kullanıcılar, ürün fiyatını vade farksız 6 taksit olarak ödemeyi seçebiliyor. Ön ödeme’de 500 TL depozito veren kullanıcılar daha sonra ürünün kalan fiyatı üzerinden 500 TL daha indirim kazanacak. Ayrıca ürünü aldıktan sonra kullanıcı yorumunu paylaşan tüketiciler, kazanacakları kupon ile HUAWEI Band 3e’yi yalnızca 1 TL’ye alabiliyorlar.

Teknoloji ile ilgili daha fazla habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu