Oyun

Hackerlar Crytek Battle Royale içinde olan 5 projeyi sızdırıldı

Crysis oyunları ile bilinen Almanya merkezli Türk oyun geliştiricisi olan şirket; Crytek, birkaç yeni proje için çalışıyor olabilir. Far Cry’ın ilk oyunu ve Crysis oyunlarıyla bilinen bu şirket, sızdırılan bilgilere göre; Rome Next, Hunt Mobile, Crysis VR, Robinson II ve Crysis Next Battle Royale oyunu hakkında çalışıyor.

Bu iddiaların kaynağı ise Crytek oyun stüdyosundan sızdırılan belgeler. Egreror isimli bir fidye yazılım çetesi, Crytek’in iç ağlarından verileri ortaya çıkardığını iddia etti.

Bu oyunlardan hiçbirinin durumu şimdilik bilinmemektedir. Belki de bunlar yalnızca geleceğe dönük fikirlerdir. Hunt Showdown’un devam etmekte olan güncellemeleri dikkate alındığında, ekibin aynı anda 5 projenin yapımı ve piyasaya devam etmesi bir ihtimal olabilir.

Bununla beraber, Crysis Next Battle Royale, belgelerde belirtildiği gibi görsel kişiselleştirme, uyarlanabilir nanosuit yetenekleri ve görsel açıdan etkileyici savaşlarla yaklaşık 100 oyunculu bir savaş oyunudur.
Crysis Remaster’ın PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülmesinden önce Crytek, Crysis Wars markasını güncelledi. Belki de bu markayı bir yeni çıkacak oyunu için kullanılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu