Oyun

GTA 6 Nerede Geçecek? GTA 6 Haritası Sızdı!

Bilgisayar oyuncuları tarafından yıllardır sabırsızlıkla beklenen GTA 6 hakkında sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Bu kez yapılan sızıntı ise GTA 6 haritası oldu. GTA 6 nerde geçecek? Sorusunun cevabı bir hayli fazla merak ediliyor. GTA 6 haritası hakkında gelen sızıntıyı sizler için derledik. İşte GTA 6 nerde geçecek? İşte o sorunun cevabı!

Rockstar Games, GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu henüz doğrulamamış olsa da, GTA 6 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. GTA 6 haritası 4chan’de ortaya çıktı. Ortaya çıkan haritan hakkında Reddit’te konu açıldı. Reddit kullanıcıları ortaya çıkan haritayı Rio De Janerio kenti olarak yorumladı.

Hemen aşağıdan sızdırılan GTA 6 haritasına göz atabilirsiniz.
gta 6 nerede gececek gta 6 haritasi sizdi
Sızdırılan haritanın görüntüsü net olmadığı için herhangi bir yorum yapmak bir hayli zor. Reddit’te GTA 6’nın kısmen Brezilya’da geçebileceğini öne süren bazı coğrafi kanıtlar paylaşıldı. Reddit kullanıcısı Google Maps’de yer alan veriler ile ortaya çıkan haritayı yan yana koydu.
gta 6 nerede gececek gta 6 haritasi sizdi 2

Rockstar Games tarafından GTA 6 hakkında henüz herhangi bir fotoğrafı açıklama yapılmadı. Bu yüzden gelen sızıntılar yalnızca bir söylentiden ibaret. Harita hakkında şu an için sızan tek bir görsel bulunuyor.

Peki Ama GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Rockstar Games tarafından sır gibi saklanan GTA 6’nın ne zaman çıkacağı sabırsızlık ile beklenmekte. Grand Theft Auto 6, veya kısaca GTA 6’nın 2020 yılı içerisinde tanıtılması beklenmekte. Oyunun hangi ay ve günde tanıtılacağı şu anda bilinmezliğini korumakta. Rockstar Games’in merakla beklenen oyunun Netflix’in popüler dizisi Narcos’tan esintiler taşıyacağı söylenmekte.

GTA 5 Windows için 14 Nisan 2015 tarihinde piyasaya çıkmıştı. Rockstar Games, 5 senedir yeni bir oyunu piyasaya sürmedi. Oyuncuların heyecanları giderek artmakta. GTA 6 hakkında sızıntılar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu