Oyun

GTA 5 Para Kazanma Borsa

GTA 5 para kazanma borsa ile mümkün, borsa ile büyük uğraş vermeden büyük paralar kazanabilirsiniz. Lakin, bu durumda aynı gerçek yaşantımızda da olduğu gibi para kaybetmek de bir hayli mümkün. Ayrıca, GTA 5 oyunundaki borsalar; bawsaq.Com ve lcn-exchange.Com üzerinden görüntülenebilir. Borsada başarısına göre fiyatları belirlenen 80 adet şirket mevcuttur.

Gta 5 Ücretsiz indir;  Tıklayınız!

İlk olarak, asıl hedef borsadan maksimum parayı alabilmek için en düşük fiyattan hisse alıp ve en yüksek fiyattan satmaktır. İşin zevkli tarafı, hisse fiyatları oyuncu tarafından etkilenebilir. Bir şirketin hisse fiyatlarını çoğaltmak için sadakatli olmak ve fiyatlarını düşürmek için casusluk yapmak gibi.

GTA 5’te iki en temel borsa şirketi bulunmaktadır: Bunlar; LCN Exchange ve BAWSAQ’dır. Ayrıca LCN Exchange hisseleri çevrimdışıdır ve oyun içi aksiyonlarınıza göre fiyatlar belirlenir.

BAWSAQ hisseleri çevrimiçidir, yani hisse alım satımı yapmak için internete bağlı olmalısınız. Ayrıca, “The market is down for maintenance” mesajıyla karşılaşıyorsanız, PlayStation Network’e, xBox Live’a ya da Social Club’a bağlantınız yok demektir. BAWSAQ hisseleri GTA Online oyuncuları tarafından kullanıma sunulmuştur.

Borsaya hızlı bir şekilde erişmek ve işlem yapabilmek için, telefon internet tarayıcınızdan “Money and Services”a girip LCN’i ya da BAWSAQ’i seçin. Gta 5 borsa oyunları için ip uçları.

Gta Türk Hileleri 2021 (kategoriler Halinde)

 

Gta Borsa Yatırım İçin İpuçları

Son olarak, dilerseniz borsaya girmeden önce size birkaç adet ipucu verelim.

  • Yatırım yapmaya başlamadan önce oyununuzu mutlaka kaydedin. Bir terslik olursa paranızı sağlama almış olursunuz.
  • Hisselerin fiyatının artmasını beklerken, zamanın hızlı geçmesi için uyuyun ve Michael 6, Franklin 8, Trevor ise 12 saat uyur.
  • Lester’ın suikast görevlerini en sona bırakın. Tüm hikaye görevlerini ve soygunları bitirin. Bu süreçte paranızı harcamamaya çalışın. Maksimum parayı elde ettikten sonra Lester’ın görevleri ile yatırım yapmaya başlayın.
  • Aklınızda bulunsun, oyunda hafta sonları hisse fiyatları pek değişmiyor. Oyunda hangi gün olduğunu cep telefonundan görebilirsiniz.
  • Hotel Assassination ( Betta Pharmaceuticals, BAWSAQ üzerinde)
  • 2. Assassination Mission – The Multi-Target Assassination ( görevden önce Debonaire Tobacco LCN üzerinden, kağıtlar tavan yapınca satın ve Redwood un kağıtlarını alın)
  • 3. Assassination Mission – The Vice Assassination ( iFRUIT, BAWSAQ üzerinden)
  • 4. Assassination Mission – The Bus Assassination (görevi bitirdikten sonra Vapid‘ kağıtlarına oynayın)
  • 5. Assassination Mission – The Construction Assassination ( Goald Coast Development, LCN üzerinden)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu