Oyun

GTA 5 Online Para Hilesi – En Güncel 2021

Gta online para hilesi sayesinde Gta da paranız hiç bitmesin.

GTA 5, Rockstar Games tarafından 2013 yılında yayımlanmış bir açık dünya aksiyon oyunudur. Çıktığı günde bugüne de milyonlar tarafından severek oynanmaktadır. Oyunda 3 farklı karakteri kontrol edebiliyoruz. Ayrıca oyunda tek oyunculu hikaye modu ve online mod mevcuttur. GTA 5 Online modu, oyunun bugüne kadar popülerliğini kaybetmeden gelebilmesinin sebeplerinden biridir. Bugün GTA 5 Online para hilesi konusuna göz atacağız.

gta online las santos yaz guncellemesi nedir gta 13496130 6153 o

Esasen GTA 5 Online’da hile yapabilmek çok kolay bir işlem değildir. Normal oyunda olduğu gibi kod yazarak hile yapamazsınız. Ayrıca GTA Online’da hile yapmak yasaktır ve hesabınızın banlanmasına yol açabilir. Bu hatırlatmaları yaptıktan sonra GTA 5 Online para hilesi yapmanın yolunu anlatmaya geçelim.

TMFpH

GTA 5 Online Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi online oyunda hile yapmak biraz zor ve çaba gerektiriyor. Peki GTA 5 Online para hilesi nasıl yapılır?

Bunun için öncelikle “Cheat Engine” isimli hile yapma programına ihtiyacınız vardır. Şimdi adım adım hilenin yapılışını listeleyelim:

 • Chat Engine programının son sürümünü bilgisayarımıza kurmakla başlayalım.
 • Daha sonra önce programı açalım ve oyuna girelim.
 • Yukarı yön tuşuna basarak telefonu açalım ve internete girelim.
 • İnternete girdikten sonra Money and Service kategorisini açalım.
 • Money and Service’ten sonra LCN bölümünü açalım.
 • Sonra Markets sekmesini açarak hisse alabileceğiniz bölüme girebilirsiniz. Buradan hisse satın alalım.
 • 11 adet hisse satın almalısınız.
 • Hisseleri aldıktan sonra Cheat Engine’i açıp gta.exe’ye tıklayalım.
 • Sonra boş bölüme 11 yazarak “first scan” diyerek ilerleyelim. Ardından oyuna girelim ve hisseleri aldığımız yerden, hisselerin bir tanesini satalım.
 • Cheat Engine programına girerek bu kez de 10 yazıp “next scan” diyelim.
 • Cheat Engine 2 tane bilgi bulana kadar devam edelim. Program 2 tane bilgi bulduktan sonra, alttaki bilgiye iki kez tıklayalım. Bilgi kısmı aşağıya kayacaktır. Aşağıya gelip üzerine bir kez tıklayalım. Şimdi “enter” tuşuna basalım. Karşımıza gelen sayı yazma kısmına istediğimiz kadar yazalım. Fazla yazarsak olmama ihtimali vardır.
 • Sayıyı yazıp onay verdikten sonra oyuna girelim. Şimdi hisse satacağız. Hisselerimizi sattığımız ekrana geldiğimizde daha önce yazdığımız sayıyı görmemiz gerekiyor. Bu da hisselerin o sayı kadar değer kazandığı anlamına geliyor. Tümünü sattıktan sonra da para hesaba yüklenecektir.

GTA 5 Online’da para hilesi yapmanın bilinen en kolay yolu budur. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, hile yapmanın ban yeme gibi sonuçları olabileceğini de unutmamalısınız.

GTA 5 Hile Kodları İsimli Yazımıza Da Göz Atmak İçin Tıklayınız.

Cheat Engine Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz “Cheat Engine Nedir?” sorusunun yanıtını merak ettiğinizi duyar gibiyiz.

cheat engine

Cheat Engine, Windows işletim sistemi için tasarlanmıştır. Yapımcısı Eric Heijnen yani “Dark Byte”tır. Esasen açık kaynak kodlu bir bellek tarayıcı, hex editörü ve ayıklama aracı olmasına rağmen daha çok oyunlarda hile yapmak amacıyla kullanılır. Cheat Engine programını sadece GTA 5 için değil pek çok oyunda hile yapmak için kullanmanız mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu