GenelOyun

GTA 5 nasıl yüzülür?

Grand Theft Auto V oyunu raflardaki yerini alır almaz tarihin en popüler oyunlarından biri haline geldi. Ve haklı olarak. Oyuncu, araba çalmanın ve harika hırsızlıklara katılmanın heyecanına ilave olarak, devasa bir açık dünyada en çeşitli etkinlikleri keşfetme özgürlüğüne sahiptir. Gta 5 içerisinde, golf oynamak, bilek güreşi yapmak ya da deniz kıyısında araba kullanmak mümkündür. Hatta karakterinizin konağının havuzunda ya da okyanusta yüzebilirsiniz.

Gta 5 ücretsiz indirmek için linke Tıklayınız!

Nasıl Yüzebilirim?

Gta 5 ‘de nasıl yüzülür, Bir adet su birikintisi ya da deniz bulun. Oyun California eyaletinden esinlenilen bir konumda kurulmuş olduğu için zor olmayacak. Michael De Santa olarak oynuyorsanız, konağınızın havuzunda yüzmeyi deneyin. Daha açık bir yer arıyorsanız, haritanın etrafına dağılmış pek çok göl var.

 

Bedava Gta 5 indir Oyundan Kopma
  • Suya basitçe doğru yürüyerek girebilirsiniz. Su bütünüyle karakterinizi kapsıyorsa hemen yüzmeye başlayacaktır.
  • Yüzeydeyken, ileri, geri sola ya da sağa ilerlemek için; sol kontrol tuşlarını (PS3, Xbox 360 ya da Xbox One). Ya da WASD (bilgisayar) tuşlarını kullanın. Bilgisayardaki WASD hareket tuşları şunlardır: İleri gitmek için W, geri gitmek için S, sola gitmek için A ve sağa gitmek için D.
  • Karakterin hızını hızlandırmak için, X düğmesine (PS3 ve PS4), A düğmesine (Xbox 360 ve Xbox One). Veya Shift (bilgisayar) tuşuna basın.
  •  Suya dalmak için R1 (PS3), RB (Xbox 360) düğmesine. Veya boşluk çubuğuna (bilgisayar) bastığınızda karakteriniz yüzeyin altına dalar.
  • Su altındayken ileri gitmek için, X (PS3 ve PS4), A (Xbox 360 ve Xbox One). Ya da Shift (bilgisayar) tuşuna basın.  Tıpkı uçak kontroller gibi, kontroller su altındayken ters çevrilir. Yüzmek ve yüzmek için, sol kontrol tuşunu ve X (PS3 ve PS4), A düğmesini (Xbox 360 ve Xbox One). Ya da S ve Shift (bilgisayar) tuşlarını basılı tutun. Suya inmek için, sol kontrol tuşunu basılı tutun ve X (PS3 ve PS4), A düğmesini (Xbox 360 ve Xbox One). Ya da W ve Shift (bilgisayar) tuşlarına basın. Sol ya da sağ kumandaya ya da bilgisayardaki A ve D tuşlarına basarak sola ve sağa kaydırın.

Bir çok oyun konsolu ve akıllı cihazlarda Gta 5 nasıl yüzülür sorusuna yanıt verdik. Şimdi Gta V yüzebileceğiniz yerleri açıklayalım sizlere.

GTA 5 [Epic Games] Ücretsiz Nasıl indirilir? | Ücretsiz GTA 5 [indir] ve Oyna

GTA 5’te Yüzülebilecek Yerler?

  • Los Santos şehir sınırlarının dışında; kuzeydoğuya doğru, daha özel olarak Tataviam sıradağlarının orta bölgesinde büyük bir göl var.
  • Los Santos’un kuzeyinde, Vinewood’un ortasında, başka bir büyük göl var.
  • Okyanusun yanı sıra; en büyük su kütlesi, denize akan birçok küçük nehre yol açan Alamo Denizi’dir. Sandy Shores’un batısında yer almaktadır.
  • GTA V dünyası, suyla çevrili devasa bir adaya iniyor. Yani herhangi bir yöne yeterince uzun giderseniz, okyanusun karşısına çıkarsınız
Gta 5 indir ve Yatçılık Görevini hemen yap

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu