Oyun

GTA 5 Hileleri Nelerdir? (PC) 2021

Gta Hileleri Kategoriler Halinde!

Grand Theft Auto serisinin yedinci oyunu olan GTA 5 günümüzde hala popülaritesini korumaktadır. 2013 yılında çıkan oyun, hem PC platformunda hem de konsollardaki oyuncu kitlesini korumaktadır. Bunda aktif şekilde devam eden online modunun da katkısı büyüktür. GTA 5 her zaman hile kodlarına izin veren yapısı ile de ilgi çekici olmuştur. Biz de “GTA 5 hileleri nelerdir? (PC)” konusu ile karşınızdayız.

GTA 5’in bilgisayar versiyonundaki hileleri incelerken öncelikle hilelerin nasıl aktif edileceğini dile getirmemiz gerekiyor. Hileleri aktif hale getirmek için cep telefonunuzu açmanız yeterli. Daha sonra hile kodlarını girerek hileleri deneyimleyebilirsiniz.

GTA 5 Hileleri Nelerdir?

Peki GTA 5 Hileleri nelerdir? Her GTA oyununda hileler bazı kodlarla yapılır. Oyunda gücümüzün ya da paramızın yetmediği noktalarda bazı hilelere başvurmak oyunu daha keyifli bir hale getirebilir. Ancak hile kodlarını kullanarak tamamladığınız görevlerde başarımları ve ödülleri kazanamayacağınızı da unutmayınız. Biz de GTA 5’teki hile kodlarını aşağıda listeledik.

Genel Hileler:

Bu hileler GTA 5’in genel oynanış şekli ile ilgilidir. Örneğin; aranma seviyenizi arttırıp – düşürmek, ağır çekim, hızlı koşma gibi.

Aranma Seviyenizi Yükseltmek İçin : FUGITIVE44106923
Arama Seviyenizi Düşürmek İçin : LAWYERUP
5 Dakikalık Ölümsüzlük İçin : PAINKILLER
Yetenek Sayacını Doldurmak İçin : POWERUP
Ağır Çekim : SLOWMO
Ağır Çekim Nişan : DEADEYE
Hızlı Koşma Hilesi : CATCHME
Hızlı Yüzme Hilesi : GOTGILLS
Çok Yükseğe Zıplama : HOPTOIT
Skyfall : SKYFALL
Yer çekimini Düşürme : FLOATER
Kayan Araçları Aktif Etme : SNOWDAY
Sarhoş Modu : LIQUOR
Havayı Durumunu Değiştirir : MAKEITRAIN
Yönetmen Modu : JRTALENT

Araç Hileleri

GTA 5’te en sevdiğimiz olaylardan biri de farklı araç türlerini kullanabilmektir. Bu hileler araba, bisiklet, motor, helikopter ve uçak gibi araçları getirmenizi sağlar.

Buzzard Saldırı Helikopteri : BUZZOFF
Stunt Uçağı : BARNSTORM
Duster Uçağı : FLYSPRAY
Comet Arabası : COMET
Rapid GT Arabası : RAPIDGT
Limuzin (Limo) : VINEWOOD
Çöp Kamyonu (Trashmaster) : TRASHED
Golf Arabası (Caddy) : HOLEIN1
BMX Bisiklet : BANDIT
Sanchez Motoru : OFFROAD
PCJ-600 Motoru : ROCKET

gta 5 oyunu 16 9 1589544250 880x495 1

GTA 5 Silah Hileleri

Serinin ayrılmaz parçalarından birisi, silahlar ve çatışmalardır. Aşağıdaki hileler silahlar ve mühimmatlar ile ilgilidir.

Paraşüt : SKYDIVE
Silahlar : TOOLUP
Can & Zırh Doldur : TURTLE
Bang Bang! (Patlayıcı Mermiler) : HIGHEX
Ateşli Mermiler : INCENDIARY
Patlayıcı Yumruklar : HOTHANDS

GTA V Özel Hileler

Duke O’Death Arabası : DEATHCAR
Denizaltı (Kraken Sub) : BUBBLES
Deniz Uçağı (Dodo) : EXTINCT

GTA 5 Para Hilesi

GTA 5’te para için kullanılabilecek bir hile kodu yoktur. Ancak bazı oyun içi hilelere başvurarak paranızı arttırmanız mümkündür. Örneğin; bir silah satıcısına saldırıp onun da size saldırmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra polisler devreye girip adamı yakaladıklarında gidip onun para kasasını çalabilirsiniz. Bir miktar ileri gidip geri döndüğünüzde tekrar tekrar aynı parayı çalabileceksiniz. Ayrıca hisse senedi alıp satmak da para kazanabileceğiniz diğer bir yöntem.

GTA 5 Borsada Para Kazanma Yazısı İçin Tıklayın

Severek oynadığımız Grand Theft Auto 5’in hilelerini izler için listeledik. Diğer oyunların aksine GTA serisinde hileler oyunun bir parçası gibidir. Hilesiz bir GTA serisi düşünülemez. Çünkü GTA’da çok ekstrem şeyler yapabilmek mümkündür. Ancak bu ekstrem şeylerin bazılarını deneyimlemenin yolu bazen hilelerden geçiyor. Siz de GTA hilelerini merak ediyorsanız, bu yazımızın sizler için faydalı olduğunu umuyoruz. İyi oyunlar dileriz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu