Oyun

GTA 5 de askeri üs nerede? Gta 5 Hileleri ve İpuçları

GTA 5 de askeri üs  “LAGO ZANCUDO” bölgesinde yer almaktadır. GTA 5 de askeri üs; Trevol’un batısında, Micheal ve Fraklin’in kuzeybatısında yer almaktadır. Yani kısaca konumu tarif etmek gerekirse, askeri üs haritanın sol çaprazda bulunmaktadır. Giderken ekip olup zırhsız ve silahsız bu bölgeye gitmenizi tavsiye etmiyoruz; zira biraz kargaşa bu bölgede oldukça olağan bir durum.

Gta 5 ücretsiz indirmek için linke Tıklayınız!

Dilerseniz, GTA 5 haritasının kuzey batı bölümünde bulunmakta olan bu Askeri üs hakkında daha detaylı konuşalım.

Askeri Üs’te Neler Var?

Çoğu GTA 5 oyuncusu; buraya P996 uçak için geliyor ve en iyisi de zaten bu uçaktır. Bu bölgeye gitmeden önce hedeflediğiniz aracı bulabilmek amacıyla haritaları kullanabilirsiniz. İlk denemenizde bu uçağı alamayabilirsiniz. Hatta arkanızdan hemen vurulma ihtimaliniz olsa bile pes etmeyin elinde sonunda alacaksınız.

Askeri üs alanında; savaş uçakları, tanklar ve pek çok askeri araçlar vardır. Askeri üsse girerek bunlara ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz bunları almak kolay değildir içeri girdiğiniz an direkt aranma seviyeniz yükselecek ve içerde bulunan askerlerle savaşmak mecburiyetinde kalacaksınız. Bir uçağı veya tankı ele geçirmeyi denerken yakalanma ihtimaliniz çok yüksektir o yüzden elinizi çabuk tutup hemen çalmalısınız aksi halde yakalanırsınız. Askeri üstte savaş açabilirsiniz, size atılan füzelerden değişik hareketlerle kaça bilirsiniz, eğlenceleri modlar yükleyip askeri üs’ de denemeler yapabilirsiniz, uçak ya da tank kaçırıp eğlenceli zamanlar geçire bilirsiniz.

Askeri Üs’e Nasıl Girilir?

İlk olarak buranın özel bölge olduğundan dolayı buraya giriş yapma yetkiniz normal halde iken bulunmuyor. İçeri girme için tünelin üzerinden araba ile uçarak tellerden atlayıp girebilirsiniz ama aranma seviyeniz beş yıldıza çıkar ve orada tank gibi pek çok ağır silahla size saldırıya geçerler. Eğer helikopter ya da uçakla girerim diyorsanız hava savunma sistemine dikkat etmelisiniz ve onların hava sahasına girince yine beş yıldız olacağınızı unutmayın. Büyük oranla heistlerde geçerken paraşüt kullanmanız gerekmektedir. Askeri Jett kaçırmak için kullanılmaktadır ve peşinize Jettler takılıyor bu ayrıntıları da atlayamayız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu