Köşe YazımGoogle

Google ve LGBT ilişkisi Nedir?

Google ve Lgbt ilişkisi Nedir?

Öncelikle Konuya girmeden önce ne nedir bir bakalım istedim

LGBT ne demek?

LGBT veya GLBT harflerinden de anlaşıldığı üzere bazı kelimelerin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşturulan bu harf grubu Lezbiyen, Gay, biseksüel ve transgender harflerinden oluşmaktadır. Bu kelime kümesinin 6 farklı renkten oluşan bir bayrak ile simgeleştirilmeye başlanılmıştır. Hatta İstanbul’da çeşitli mitingler ve gösteriler yaparak kendilerini gösterdiler.

Lgbt ile neler planlanabilir?

Birçok kişi tarafından içinde bulunduğumuz Pandemi günleri (covid-19) içerisinde birçok teori üretilirken akla en yatkın olası ise bu süreçlerin daha önceden belirlenmiş olmasıdır. Şöyle ki açıklayalım;  Herkesin içinde bulunduğu durum ileri seviye biyolojik bir silah olarak Dünya gündemine bırakıldı ve teknoloji alanında büyük ilerlemeleri hızlandırmak için böyle bir salgın virüs kullanılmak zorunda kalındı. Böylelikle yaşlı ve hastalıklı kesimin oluşturduğu yükten kurtulmuş olunacak. Ayrıca çözümlenmesi gereken değişik teknolojik gelişmeleri bir anda piyasaya çıkarmaktır. Bunlardan bazıları ise şöyle sıralanabilir.

  • İnsanları kontrol edebilecek Çipler

İnsanların artık üzerinden enerjilerini satın alarak (çalıştırılarak) onlardan yararlanmanın yanı sıra yeni düşünceler ile insanların düşüncelerini de bilmek isteyen birçok bilim adamı bulunmaktadır. Bu çipler öyle ki nereye gittiğinizi, ne yediğinizi, ne düşündüğünüzü bilmek üzerine git gide daha da ilerleterek bir sonraki zaman da ne planladığınızı bilmek gibi bilim-kurgu filmlerine benzer bir gelecek tasarlamak istemeleridir.

  • Dijital Para Hızla İlerleyecek

Covid-19 (Korona Virüs) salgını ortaya Çin Cumhuriyeti Devletinde çıkmasının teorilere göre en büyük nedeni kendini buradan en iyi teknolojiye sahip bir devlet olarak gösterebilmesidir. Peki bununla neler gerçekleşebilirdi? Bu soruya değişik onlarca cevap ve teoriler gösterilebilir. Mantık kapsamını bayağı dışlayan bu düşüncelerin içerisinde ise Çin devletinin aslında bir yandan Dünya ekolojisine de yardım ettiği gösterilebilir. Pandemi sürecinden önce Paris’te yapıldığı söylenen “iklim anlaşması” için Çin devleti tarafından böyle bir süreç ortaya atıldığı da Teoriler arasında.

  • Google, Amazon, Ali Baba Gibi Şirketlerin LGBT’yi Desteklemesi

Bu düşünce bazı kesimler tarafından safsata gibi görünse de elle tutulur delillerin olması aslında teorileri destekler nitelikte. Yazımızın ileri bölümlerinde Google’ın nasıl desteklediğini resimler ile göstermeye çalışacağız. Şimdi bu şirketler neden böyle bir yapıyı ya da oluşumu desteklemek isterler? Bu sorunun cevabının biraz irdelemek üzere Google’ın kendisinde biraz arama yapmak istiyorum. Saydığımız şirketlerden Microsoft’un sahibi Bill Gates ve eşi Melinda Gates da kendi itiraflarını açıkladığı bir video ile COVİD ismini hastalık Dünya gündemine düşmeden 4 yıl önce satın aldıklarını söylemektedir.

  • Yy Paganizm ile Konumuz

Paganizm ile bu olayın ne alakası var diye düşünürken araştırmaların bu dini öne çıkardığı bir çok veriler derleyebilirsiniz. Bundan sonra ki süreçte normalleşirken büyük bir kesim (tanınan kişiler diyelim) bu dini benimsemenin yanı sıra aynı zaman da gösterildiği bir çok özenti ile karşımıza çıkmakta. Büyük dinlerden  daha önce kendilerinin olduğunu savunan Paganlar (paganizm savunucuları) en eski din olma özelliğinin yanı sıra kendilerini bu Dünya’nın kurucu medediyet olduklarını savunmaktadır.

Bundan bize ne gibi sorular sormamıza neden olsa da aslında bu grubun bu süreçte ki başrol olduğunu düşünürsek. Gay, lezbiyen gibi birçok cinsel ayrımın olmadığı düşünceler ile sistemi getirdikleri düşünülmektedir. Bunun kendilerine ne gibi bir yarar sağladığını ise gelişecek olan teknolojiler arasında cinslerin birbiri ile birlikteliklerinden bir üst seviye insan olmasını beklemek ya da insan evriminin ileri seviyeye taşımaları gibi bir düşünce olabilir.

Paganizim Nerden Çıktı

Böyle uzantısı nerden çıktığını bilmediğimiz oluşumların kimlere ne yararı olur ya da ne gibi gelişmeler gerçekleşir. Kestirmek biraz zor olsa da aslında her alana farklı bakış açısı getirmek zorunda kalıyoruz. Elon Musk, Bill Gates gibi büyük para sahiplerinin ve bir o kadar büyük şirketlerin bu oluşum da bulunmalarını rastlantısal gibi görünmekte. Böyle olmadığını geliştirilen bu teoriler ile söyleyebiliriz.

Bizi ilerde bekleyen teknolojik gelişmeleri, biyolojik oluşumları ya da sağlık alanlarında ki gelişmelerin bulunduğu mu yoksa geliştirildiği mi bilemiyoruz. Şimdi Google’ın ve diğer şirket veya şahısların bu LGBT yi nasıl desteklediklerine bir Göz atalım.

Google da Arama bölümüne “LGBT”, “Gay”, “Gay Pride” gibi kelimeler yazdığınız da aşağıdaki resme benzer bir karşılama ile size arama sunmaktadır.

Lgbt google
Lgbt google ve doodle

Bununlada kalmıyor Apple’ın da desteklediğini görmekteyiz.

Apple Pride LGBT google
Apple Pride LGBT google ve “Onur Yürüyüşü”

Mark Zuckerberg’in Facebook ta gözlerden kaçırılmayacak desteklerine Teşekkür ediyorlar.

facebook LGBT
facebook LGBT

Ayrıca Elon Musk’ın Teslası da bunlardan biri gibi görünmektedir.

Tesla LGBT

 

 

Bundan sonra neler gelecek artık göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu