TeknolojiGoogle

Google Pixel 4A Modeli Bugün Tanıtılacak

Google Pixel 4A Modeli Bugün Tanıtılacak

Google tarafından geliştirilen Google Pixel serisinin 4a modeli nihayet ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilerde telefonun fiyatına ve oldukça başarılı özelliklerine yer verildi. 4a modeli ultra iyi özelliklere sahip yeni bir Google Pixel üyesi olmasa da, fiyatı ve fiyatına göre sunduğu özellikler telefonu orta segment seviyesinde tutuyor.

Telefonun İlk Tanıtımı Bugün Gerçekleştirilecek

Google Pixel ailesinin en yeni üyesi 4a modeli 3 Ağustos 2020 tarihinde yani bugün tanıtılacak. Telefonla ilgili bazı bilgiler daha önce paylaşılmıştı. Ancak tanıtımdan hemen önce telefonun tüm detayları tüketici huzurunda paylaşıldı. Öncelikle telefonun 144 mm x 69 mm x 8.2 mm boyutunda olduğunu söyleyelim. Paylaşılan görüntülere bakacak olursak telefonun kamerası sol üst kısımda yer almakla beraber telefonda çentik bulunmaması birçok kullanıcıyı şimdiden heyecanlandırmış durumda. Pixel 4a modelinde 5.81 inç FHD+ HDR ve 19.5:19 oranunda bir OLED ekran bulunuyor.

google pixel 4a modeli bugun tanitilacak

Google Pixel 4A Serisi 4G ve 5G Olmak Üzere İki Modele Sahip

Öncelikle 4a modelinin, Optik görsel sabitleyici özelliği taşıyan 12.2 medapiksel f/1.7 diyafram genişliğinde bir arka kameraya sahip olduğunu söyleyelim. Bununla beraber Snapdragon 730G isimli işlemcisinde 2.2 GHz hızında çalışan Kyro 470 çekirdekleri bulunuyor. Model şimdilik 4G ve 5G olmak üzere iki farklı özellikte piyasaya sürülecek. 4a modelinde 128GB depolama alanı, tam 6GB da ram bulunacak. 4G destekli model 349$, 5G destekli sürüm ise 499$ fiyatıyla piyasaya sürülecek. Bu da türk lirasıyla ortalama 3000 TL civarında bir rakam. Tabii bu şuan ABD’de bulunan satış fiyatı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu