Teknoloji

Galaxy Z Fold2 İçin Ön Sipariş Zamanı!

Samsung katlanabilir serisinin yenisi olan Samsung Galaxy Z Fold2’yi 2 Ekim’e kadar ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live hediye edecek!

Cesur tasarım ve üst düzey mühendislik bir arada

Galaxy Z Fold2, geniş ayrıntılı iyileştirmeler ve anlamlı yeniliklerle, teknoloji meraklıları için katlen temelbilir ekranlı mobil cihaz dünyasında yeni deneyimler sunması ile öne çıkıyor. Daha geniş kapak monitörü ve devasa en temel monitörü yer almakta. Galaxy Z Fold2, sağlam tasarım ve profesyonel işçiliği yeni özelliklerle birleştiriyor.

Günlük yaşamın gereksinimlerine uygun değişkenliği sağlayabilen eşsiz bir mobil cihaz bilgi birikimi sunmak üzere tasarlandı. Örneğin Galaxy Z Fold2’nin Esnek Kullanım Modu sayesinde, içerikleri gerçek zamanlı olarak yakalamak ve görüntülemek artık çok basit. Çektiğiniz bir resmi veya videoyu net olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca son çektiğiniz görseller arasından beş tanesi alt yarısında görüntülenirken bir sonraki çekiminiz için ön izleme aynı anda cihazın üst yarısında görünüyor.

6,2 inçlik Sonsuz-O Kapak Ekranı

Diğer yandan, Otomatik Kadrajlama özelliği yardımı ile yaratıcılığınızı bir üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bunun beraberinde Galaxy Z Fold2 eller serbest video çekim özelliği yer almakta. Görseldeki en temel nesneyi odakta tutarak size yardım ediyor. Galaxy Z Fold2 günlük kullanımınızda da rahatlık sunan özelliklerinde.

6,2 inçlik Sonsuz-O Kapak Ekranı, e-postalarınızı kontrol etmek, yol tarifi almak ya da sevdiğiniz içerikleri izlemek için cihazın kapağını her defasında açmanıza gerek kalmadan, maksimum kullanım kolaylığı sağlıyor.

Yoğun yaşam temposu içerisinde aynı anda pek çok işi yapmanızı mümkün kılıyor. Galaxy Z Fold2’nin tablet monitörü büyüklüğündeki en temel monitörünı çalışma tarzınıza uygun bir şekilde özelleştirerek hergün en üst düzeyde üretkenliği yakalayabilirsiniz. İleri teknoloji Çoklu Kullanım Penceresini kullen temelrak ekran düzeninizi çok daha kolay ve esnek bir şekilde denetleyebilmeniz mümkün.

Mystic Black ve Mystic Bronze renk opsiyonları ile gelen Galaxy Z Fold2’nin Türkiye’deki önerilen satış fiyatı ise KDV dâhil 19.999 TL.

Teknoloji ile ilgi daha fazla habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu