Oyun

Forza Horizon 5 için detaylar paylaşıldı

Gerçekleştirilen The Xbox Empire Podcast’inde; GameBeat’ten Jeff Grubb, Playground Games adlı oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu ve henüz onaylamamasına rağmen “bir sonraki Forza Horizon oyununu ilk olarak alabileceğimizden” şüphelendiğini belirtti.

Jeff Grubb, “Forza Motorsport’un birkaç ay önce duyurulmasına şahitlik ettik. Ancak bununla birlikte bir sonraki Horizon oyununun çıkacağını düşünüyorum.” cümlelerini kurdu.

Bu zamana kadar, ortaya atılan söylentiler hakkında herhangi bir onay yok. Bu yüzden yapabileceğimiz tek şey maalesef ki beklemek olacak. Lakin her zaman olduğu gibi, daha yeni bilgileri öğrenir öğrenmez web sitemizde bir haber paylaşacağız.

Digital Foundry, Xbox Series X / S üzerinde Forza Horizon 4 yükseltmesini analiz ederken, “Forza Horizon 4 Xbox’a özel en iyi oyunlardan biri değil, aynı zamanda şimdiye kadar yapılmış en büyük yarış oyunlarından biri” cümlesini dile getirmişti. Zira yeni nesilde serinin dördüncü oyunu 4K/60 FPS’in yanında grafik iyileştirmeleri ile de gelmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu