Oyun

Fortnite aylık ücretli üyelik sistemine mi geçiyor?

Epic Games yeni bir anket paylaştı ve bu anket oyuncuların aklına “aylık üyelik sistemi mi geliyor?” sorularını getirdi. Epic Games’in paylaşmış olduğu bu yeni bir ankette, Fortnite için aylık üyelik sisteminin planlar arasında olduğunu gösteriyor. Fortnite’in geliştiricileri, bir süredir oyunculara bedava battle royale oyununa aylık üyelik için ne kadar ödeyebileceklerini soruyordu ve seçenekler aylık 5 dolar ile 18 dolar arasında değişmekteydi.

Aylık Abonelik Ne Getirebilir?

Bu aylık üyeliğe geçiş, büyük olasılıkla oyunculara her ay 1.000 V-Bucks, her sezon için battle pass (genelde 950 V-Bucks) ve yeni kozmetik ürünlere erken erişim olanağı kazandıracak. Bu paylaşımı yapan en bilinen Fortnite sızıntı kaynağı olan @iFireMonkey. @iFireMonkey tarafından Twitter üstünde yapılan paylaşım üzere anket, bu üyelikler için oyuncuların ne kadar para ödeyebileceklerini soruyor. Twitter üstündeki bazı Fortnite oyuncuları da, Epic Games kaynaklı aynı ya da benzer anketlerle karşılaştıklarını belirtiyor.

Her ne kadar tüm bunlar şu an için olası gözükse de, henüz kesinleşmiş hiçbir şey bulunmuyor. Tabii ki bu seçeneğin en güzel kısmı ise yeni battle-pass’lerin üyelik ile birlikte anında açılacak olması. Bir battle-pass almanın en büyük nedeni, arzu ettiğiniz görselleri ya da ekstraları içermesi.

“Fortnite Apple Cihazlara Geri Dönüyor” adlı yazımı okuyabilirsiniz.
Epic Games’in bu konu da uzun bir süredir düşünmekte olduğunu tahmin ediyoruz. Eski Fortnite oyuncuları, bu senenin daha erken zamanlarında bulunan ve şu an için geçerli olmayan senelik bir pass (Annual Pass) sürümünü de hatırlayacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu