Oyun

Football Manager 2021 sevenlere müjde Xbox’a geliyor!

Football Manager 2021 severlere iyi haber geldi, Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor. Football Manager hayranları oyuna oldukça bağlılar, hatta geride bıraktığımız senelerde yayınlanan bir habere göre senelerce aynı takımla oynayan bir oyuncu bulunuyordu ve bu tarz oyuncuların sayısı da az değil.

Football Manager 2021 Xbox platformlarına geliyor

Football Manager Türkiye resmi twitter hesabında; Football Manager 2021‘in Xbox platformlarına geleceğini duyurdu. Xbox kullanıcıları için sevindiren bir haber. Ayrıca Football Manager 2021 Xbox platformlarının tamamına tam olarak optimize edilecek ve PC‘den alınan performansın aynısı konsollardan da alınabilecek.


Football Manager 2021‘in yayınlanacağı platformları sizler için listeledik;

  • Xbox One
  • Xbox One S
  • Xbox One X
  • Xbox Series S
  • Xbox Series X
  • Windows 10

Football Manager 2021‘in Xbox One hariç diğer tüm platformlarda 4K desteği bulunuyor. Doğal 4K desteği yalnızca Xbox Series X ve Windows 10 için mevcut. One S, One X ve Series S üstünde yükseltilmiş 4K desteği bulunuyor. Seçebileceğiniz ülkeler Xbox One, Xbox One S ve Xbox One X‘de kayıt başına 5 adet olarak sınırlandırılmış durumda. Bu sınırlandırmalar Xbox Series S, Xbox Series X ve Windows 10‘da kayıt başına 10 adet olarak karşımıza çıkıyor. Xbox One ve Windows 10’da HDR desteği bulunmuyor.

Football Manager 2021, PC ve Mac için 24 Kasım‘da, Xbox sürümleri ise 1 Aralık‘ta satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu